Tinklaraštininkė Nora Žaliūkė su mylimuoju laukia šeimos pagausėjimo

Nora ir Marius Žaliūkai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-07 08:33
Tinklaraščio „Knygų dama“ autorės Noros Žaliūkės ir jos vyro futbolininko Mariaus Žaliūko namuose – džiugios žinios. Pora laukiasi vaikelio!

Jautria šeimos naujiena Nora pasidalijo savo socialiniuose tinkluose. Ji įkėlė judviejų nuotrauką, kurioje laikė būsimo vaikelio echoskopu darytą fotografiją. 

„Vaikelio laukimas mums užtruko šiek tiek ilgiau nei metus. Pastojimas nebuvo toks lengvas, kaip visi tikisi – iškart po vestuvių nepavyko, – Žmonės.lt pasakojo N. Žaliūkė. – Labai greit abu su vyru supratome, kad kažkas negerai ir pradėjome ieškoti pagalbos“.

Moteris pasakojo, kad nors gydytojai dažniausiai siūlo kreiptis tik po metų nesėkmingų bandymų, jiedu su Mariumi ilgai nedvejojo ir dabar džiaugiasi, kad atrado jiems tikusius savo srities profesionalus.

Nora ir Marius Žaliūkai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Nora ir Marius Žaliūkai / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Gydytojai nustatė tam tikras moteriškas problemas, kurias ir pradėjome gydyti. Net nesitikėjome, kad pradėjus taikyti gydymą, taip anksti pavyks pastoti. Tie, kurie susiduria su šiomis problemomis, žino, kad toks laiko tarpas yra ganėtinai trumpas. Tai buvo staigmena ne tik man, vyrui, bet ir gydytojui“, – kalbėjo ji.

Nora pasakojo, kad pirmąjį trimestrą turėjo labai save saugoti ir vartoti nėštumą palaikančius vaistus. Juos geria ir dabar, ir su vyru laukia būsimojo šeimos nario.

Pora vienas kitam amžinąjį TAIP ištarė 2018-ųjų rugpjūtį Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios koplyčioje. Svarbią dieną jaunavedžių liudininkais tapo Noros sesuo Goda Sudarytė ir Mariaus geriausias draugas Marius Mikoliūnas. Pora pasirinko klasikinius žiedus, išgraviruotus viduje. 

Judviejų meilės istorija prasidėjo garsiam futbolininkui pamačius gražuolę tinklaraštininkę „Instagram“ tinkle. Už akių užkliuvo viena Noros nuotrauka ir Marius nusprendė parašyti. Tiesa, iš pradžių futbolininkui sekėsi nekaip – Nora prisipažįsta maniusi, jog tarp jos ir Mariaus negali būti nieko bendro: „Kai pirmą kartą jis man parašė, aš neatrašiau, nes galvojau, kad mudu per daug skirtingi, kad galėtume būti kartu. Aš skaitau labai daug knygų, domiuosi jomis, dirbu leidykloje. O Marius tuo metu žaidė futbolą užsienyje. Turėjau nusistatymą, jog sportininkai kažkuo kitu, be savo sporto šakos, nesidomi. Tačiau, po atkaklių Mariaus bandymų, sutikau nueiti į pirmąjį pasimatymą – tai įvyko po kelių mėnesių susirašinėjimo. Mariui grįžus į Lietuvą, mes ėjome į pikniką ant Tauro kalno“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai