Tinklaraštininkė kūrybiškai pažvelgė, kaip galima siekti tikslų. Ir tai veikia!

Tinklaraštininkė Lee Tilghman / Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-04 18:48
Naujųjų išvakarėse, keldami šampano taurę, dauguma iš mūsų pagalvojo apie praėjusius metus ir tai, ko norėtų iš ateinančių. Ne paslaptis, kad išsikeliame įvairiausių tikslų ir prisižadame juos įgyvendinti. Ne paslaptis ir tai, kad po savaitės ar juo labiau sausiui pasibaigus visa tai lieka užmaršty.

Tinklaraštininkė Lee Tilghman, gyvenanti Los Andžele, turi savo būdą, kaip siekti to, ko jai reikia (būtent – jai, o ne kitiems). Mergina nusistato intencijas, ketinimus – ne tikslus; tai, į ką koncentruosis ateinantį mėnesį.

Dvidešimt septynerių Lee tai praktikuoja jau dvejus metus. Jos ketinimai – įgyvendinti tai, kas naudinga jos kūnui, protui ir pan.

Instagrame dalytis tuo ji pradėjo tik prieš pusmetį. Ir sulaukė didelio palaikymo.

Mergina pasiima baltą lapą ir spalvotais pieštukais užrašo, į kokius dalykus koncentruosis ateinantį mėnesį. Ji įsiklauso į savo kūną, mintis ir nusprendžia, ko reikės artimiausiu laiku jos gyvenime.

Lee ketinimai įvairūs. Sakoma, kad svajoti, norėti reikia labai konkrečiai, detalizuojant ir tiksliai įvardijant, ko žmogui reikia. Tinklaraštininkė ne visada to paiso. Jos argumentai – kad tai neturi būti apribota, kad tai nėra taisyklė, o tik ketinimas. Kitaip tariant, mūsų siekiai turėtų būti lankstūs. Juk to, ko norime dabar, nebūtinai norėsime vėliau. Arba norėsime pakeisti kryptį, pakoreguoti norus. Trumpalaikės intencijos tą leidžia padaryti.

always on that shark watch thoooo???????? #LFAtravels

A post shared by Lee Tilghman (@leefromamerica) on

Pavyzdžiui, vienas iš jos ketinimų – „būti čia ir dabar“. Rodos, nekonkretu, neįvardyta, kaip dažnai tai reikėtų daryti. Tačiau vos pažvelgus į šį užrašytą ketinimą, galima pasistengti jį įgyvendinti tuojau pat.

Lee ketinimuose nėra negatyvių dalykų – tai labai svarbu. Ji koncentruojasi į tai, kas yra pozityvu, naudinga. Merginos požiūriu, mes ir taip žinome, ko mums reikia ir ko norime. Jei tai užrašome ir dar tiek dėmesio sutelkiame į gražų viso to apipavidalinimą, mūsų smegenys tai reflektuoja ir intuityviai, nors nesąmoningai, renkamės gyventi taip, kad to pasiektume.

Šiuo metu holistinio požiūrio tinklaraštininkė turi 255 tūkst. instagramo sekėjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai