Tinklaraštininkė Inga Žuolytė pagimdė antrą vaiką: „Velykos šiemet tikrai šventos“

Inga Žuolytė su sūnumi ir vyru
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-04 09:37
Tinklaraštininkė, influencerė Inga Žuolytė su vyru Adomu Mikalausku susilaukė antrosios atžalos. Porai gimė sūnus.

Šią žinią Inga Žuolytė Velykų rytą paskelbė socialiniuose tinkluose. Kartu ji pasidalijo ir pirmąja nuotrauka su naujagimiu ant rankų.

„Ir pasirodei Tu kaip tikras pavasaris... kiek netikėtas, bet labai lauktas. Pripildęs mūsų širdis saulės, šilumos bei dvigubos meilės. Ir vėl tas pilnatvės jausmas. Ir vėl kosmosas. Velykos šiemet tikrai šventos!“, – rašė žinoma moteris. 

„Su Šventomis Velykomis ir jus!“, – pridūrė ji.

Dar prieš gimdymą su savo sekėjais socialiniuose tinkluose I.Žuolytė pasidalijo nuotaikingu video, kuriame savo antrajai pusei ji pranešė, kad laukiasi antrojo berniuko. Abudu jau augina dvejų metukų pirmagimį Gabrielių.

„Mes būsime dviejų berniukų tėvai. Aš, Inga Žuolytė, dviejų berniukų mama“, – socialiniame tinkle pasidalijusi vaizdo įrašu sausį pranešė populiari tinklaraštininkė. 

Pati ji teigė dar sunkiai suvokianti, kas netrukus visos šeimos laukia.

Iš tiesų, kaip viename interviu su portalu Žmonės.lt sakė ir pati Inga, šie metai jos šeimai – ypatingi. Praėjusią vasarą jiedu su Adomu iškėlė ilgai planuotas vestuves, kurias dėl karantino teko nukelti į kitą datą. Nors pora santykius jau buvo įteisinusi oficialiai, ši ceremonija buvo svarbi dėl priesaikos bažnyčioje: amžiną meilę jiedu vienas kitam prisiekė Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje.

„Pirmasis susitikimas su vestuvių planuotoja vyko dar praėjusių metų spalio pradžioje, sutuoktuves iškelti planavome gegužės 21-ąją, tačiau viskas pasikeitė“, – anksčiau pasakojo I.Žuolytė, amžiną priesaiką mylimajam ištarusi liepą.

Tuoktuvių diena pasitaikė itin permaininga – saulė, atrodė, kas akimirką mainėsi su trumpomis, tačiau stipriomis liūtimis. Tiesa, jaunavedžiams toks nenuspėjamas oras šventės nesugadino.

„Nuo mąstymo apie šventę man net ėmė mausti galvą, naktimis sapnuodavau vien vestuves, pradėjo reikėti dalykų, kurių anksčiau nereikėjo ir panašiai. Mane stebino tokia pačios reakcija. Tikriausiai iš didžiulio laukimo ir dėl ilgo pasiruošimo laiko, ėmiau perdėtai idealizuoti savo šventę. Tuo tarpu mano vyras buvo visiška priešingybė. Ramiai atsiguldavo, apsisukdavo ant šono ir miegodavo“, – pasakojo vasarą kalbinta I.Žuolytė.

Poros šventėje tuomet dalyvavo apie 50 žmonių.

Naujausi straipsniai