Tinklaraštininkė Inga Žuolytė mamas vėl subūrė drauge: „Esame sesės, dukros, žmonos“

Renginio akimirkos/I. Galaunės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-17 09:56
„Daugiau nei mama!” iniciatyvos ėmiausi supratusi, kad tapusi mama tu gali veikti dar kažką papildomo, juk nebūtina sėdėti namuose, galima smagiai leisti laiką bendraminčių būryje, įtraukti į tai savo vaikus“, – teigė Kaune jau trečią panašų renginį inicijavusi sveikos mitybos aktyvistė, tinklaraštininkė Inga Žuolytė.

Anot Ingos, dalis žmonių patį pavadinimą „Daugiau nei mama“ kartasi suvokia klaidingai. „Tikrai neskatinu žūtbūt siekti karjeros. Tai yra kiekvieno individualus pasirinkimas, tokiu pavadinimu aš noriu pasakyti, jog mes visos esame daugiau negu mamos. Esame sesės, dukros, žmonos. Ir tiesiog elementariai esame žmonės, turintys savo poreikių, apie kuriuos dažnai užsimirštame, į kuriuos, reguliariai, reikia atsigręžti, norint išlaikyti harmoniją santykiuose, šeimoje, gyvenime ir savo viduje“, – pasakojo Inga Žuolytė.

Renginio akimirka/I. Galaunės nuotr.
Renginio akimirka/I. Galaunės nuotr.

Tai jau antrasis „Daugiau nei mama“ susitikimas, iš viso renginių buvo trys. Praėjusį savaitgalį Juodkrantėje vyko bėgimas su vežimėliais, o prieš keletą mėnesių – pirmasis renginys Vilniuje.

„Būtent bėgimą su vežimėliais nusprendžiau organizuoti, nes „Sveika, Neringa!“ – aktyvus festivalis, norėjau įtraukti ir vaikus. Gabrielius ropojimo varžybose dalyvauti dar negalėtų, o bėgimas su vežimėliais tiko puikiai“, – tada teigė I. Žuolytė.

O štai birželio 14 d. Kaune vykusiame „Daugiau nei mama“ susitikime psichologė kalbėjo apie tai, kaip svarbu mamoms rasti laiko sau, vyko jogos sesija, mažyliais tuo metu rūpinosi auklytė.

Naujausi straipsniai