Tinklaraštininkė, grožio meistrė Kamilė Kanapeckaitė pataria, kaip suderinti makiažą ir stilių

Kamilė Kanapeckaitė
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2018-10-28 12:56
Mama, kūrybinių industrijų studentė Vilniaus Gedimino technikos universitete ir makiažo meistrė Kamilė Kanapeckaitė vizažo kelią pasirinko ne atsitiktinai, o vedama didžiausios gyvenimo aistros grožiui bei estetikai. Kaip pati teigia, ji turi talentą pamatyti grožį ten, kur kiti jo galbūt nemato: „Mėgstu pasigilinti į dalykus ir idėjas, atrasti įdomiausių istorijų, kurias man visada smagu perduoti savo sekėjams ir draugams“.

Kamile, kas tau yra mada? Ar didelį dėmesį skiri savo išvaizdai?

Mada, o tiksliau – mados tendencijos – man visų pirma yra apribojimas, kai, net ir norėdama, eilinėje drabužių parduotuvėje nerasi plačių kelnių, nes madoje siauros. Todėl labiau vertinu asmeninį žmogaus stilių. Mano išvaizda dažniausiai priklauso nuo mano nuotaikos, būna dienų, kai neturiu laiko galvoti, kaip apsirengti, ką prie ko priderinti, juk tam taip pat reikia įkvėpimo, kaip ir bet kokiai kitai meno sričiai. Tokią dieną dažniausiai renkuosi džinsus ir mėgstamą džemperį. Nesu iš tų, kurioms svarbu, ką pagalvos ar pasakys kiti, todėl drąsiai į gatvę išeinu nepasidažiusi ar „prastai“ atrodanti.

Kaip apibūdintum savo stilių? Ar turi aprangos taisyklių, kurių nuolat laikaisi?

Mano stiliaus amplitudė yra labai plati: nuo reperiškų „oversized“ stiliaus džemperių iki Žaklinos Kennedy subtilių vakarinių suknelių. Taisyklę turiu vieną – to momento apranga turi būti išbaigta ir neatkartota antrą kartą, kitaip tariant, antrą kartą to paties aprangos derinuko renginyje nedėvėčiau. Taip pat mėgstu, kai detalių būna nei per daug, nei per mažai. Leidžiu sau iššaukiančius derinius. Pavyzdžiui, aukštakulniai ir sportinės kelnės – vienas mano mėgstamiausių derinių.

Kamilė Kanapeckaitė
Kamilė Kanapeckaitė

Kokios tendencijos, Tavo manymu, šį sezoną yra vertos daugiausia dėmesio?

Man labai patinka vis populiarėjantys „Teddy“ paltai, jau galvoju, kokios spalvos ir kur jį įsigyti. Gyvūnų kailių raštai (leopardas/ tigras/ zebras), kurie šį sezoną „ant bangos“, man asmeniškai nepatinka ir niekada nepatiko.

Kokie drabužiai ir makiažo priemonės rudens sezonu Tau yra „must have“?

Paprasti juodi auliniai batai, niekada neišeinantys iš mados ir tinkantys rudens orui. Makiažo priemonė – švytėjimą suteikianti biri pudra ir „Nude” spalvos lupdažiai.

Kokios tendencijos vyrauja makiažo pasaulyje?

Kosminio blizgumo lūpos. Nesu šios tendencijos gerbėja, vis dėlto lieku ištikima kūno spalvos atspalviams. Na, ir spindesį suteikianti priemonė – kuo daugiau veidas švyti, tuo man gražiau.

Ar visada įvaizdis ir makiažas turi tarpusavyje derėti?

Iš dalies taip, bet nebūtinai. Pavyzdžiui, prie juodos suknelės ir juodų aukštakulnių mielai pasidaryčiau ryškų makiažą su mėlynais ar geltonais akių šešėliais, norint rryškesnio įvaizdžio.

Pavyzdžiui, margos suknelės nesivilkčiau būdama su geltonais/mėlynais akių šešėliais, nes jei makiažas yra labai ryškus, tuomet apranga turi būti kuo minimalistiškesnė.

Tačiau, žinoma, net ir paprastas, švelnus dieninis makiažas puikiai atrodys ir prie minimalistinės aprangos. Svarbiausia, mano manymu, yra balansas. Kitą vertus, svarbiausia, jog pati moteris jaustųsi gerai ir patiktų pati sau.

Naujausi straipsniai