Tinklalaidė „TAS jaunimas“ #5: Dvynės Lavrenovaitės – apie šokių pasiekimus ir patirtį TV projektuose

Ema ir Neila Lavrenovaitės / Mariaus Linausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-15 18:57
Tinklalaidė „TAS jaunimas“ – tai vieta, kurioje eteris suteikiamas jaunam žmogui, ir kuri atskleidžia, koks talentingas, gabus ir kūrybingas yra Lietuvos jaunimas. Penktame tinklalaidės epizode Žmonės.lt žurnalistė Beatričė Staniūnaitė kalbina dvynes Emą ir Neilą Lavrenovaites (18), kurios gali pasidžiaugti įspūdingais gimnastikos pasiekimais bei patirtimi įvairiuose televizijos projektuose, kuriuose pasirodymų metu žiūrovus jos nuginkluoja įspūdingais šokio judesiais.

Penktame tinklalaidės „TAS jaunimas“ epizode dvynės Lavrenovaitės papasakos, kaip būdamos vos septynerių išvyko į Izraelį atstovauti Lietuvai gimnastikos varžybose, o vėliau pasiekė neįtikėtinų įvertinimų ir aukštumų. Kartu jos prisimins, kai pirmą kartą pasirodė televizijos projekte „Šokio revoliucija“, po kurio sekė pasiūlymai kaip šokėjoms dalyvauti „X Faktoriuje“, „Lietuvos balse“ ir nacionaliniame dainų konkurse „Eurovizija“.

Įvaldžiusios ne tik gimnastikos, bet ir modernaus šokio judesius dabar seserys pasirodo su tokiomis žvaigždėmis, kaip Milita Daikerytė, Kristina Radžiukynaitė-KaYra, Justinu Jaručiu ir kt. Apie visą tai ir dar daugiau, Ema ir Neila pasakoja tinklalaidėje „TAS jaunimas“.

Tinklalaidė „TAS jaunimas“ – kiekvieną antradienį portale Žmonės.lt ir visose tinklalaidžių platformose.

Kviečiame žiūrėti:

Ir klausytis:

 

Naujausi straipsniai