Tinkamiausia profesija pagal numerologiją

Mergina / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-19 09:00
Konfucijus sakė: „Susirask mėgstamą darbą ir tau niekuomet gyvenime neteks dirbi.“ Pritariate? Darbe praleidžiame marias laiko, todėl jei pasirinkta profesija nėra tokia, apie kurią svajojote, laikas slenka ilgai, o pasiekti rezultatai nedžiugina. Susimąstėte, ar žengiate teisingu keliu? Kviečiame pasidomėti, kokia specialybė jums tinkamiausia pagal numerologiją.

Kaip  skaičiuoti

Jums reikės atlikti elementarų aritmetikos veiksmą. Pavyzdžiui, gimėte 1988 m. spalio 27 dieną. Ant lapo analogiškai parašykite gimimo datą tokia tvarka:

I veiksmas. 1988 10 27

Sudėkite visus surašytus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 8 + 1 + 0 + 2 + 7 = 36.

II veiksmas. Dabar sudėkite gautos sumos skaitmenis: 3 + 6 = 9 (jeigu skaičius didesnis už 9, sudėkite darkart, kol gausite skaitmenį nuo 1 iki 9). Šis skaičius – vienas svarbiausių, dar vadinamas gyvenimo kelio, arba likimo, skaičiumi (išsamesnę informaciją galite rasti S. Špirkausko ar kitose knygose apie numerologiją). Pasak numerologų, pagal šį skaičių apie žmogaus gyvenimą  galima pasakyti išties nemažai

Skaičius 1

Vienetukai geriausiai jaučiasi užimdami administracines, kūrybiškumo ir laisvės reikalaujančias pozicijas. Šie žmonės gana universalūs ir tokiose srityse sulauks daugiausia sėkmės. Intuicija, kuria pasižymi šio skaičiaus žmonės, pravers dirbant vadybininku, architektu, rašytoju, dizaineriu, vadovu, kino režisieriumi, advokatu, redaktoriumi, prodiuseriu, chirurgu, aktoriumi, dailininku, lakūnu, mokslininku ir pan. Svarbiausia, renkantis profesiją, turėti erdvės eksperimentuoti ir tobulėti, todėl veiklos sritis turėtų būti kuo platesnė. Šie žmonės trokšta vadžias laikyti savo rankose ir vadovauti. Neretai jiems tai puikiai sekasi. Tad šį talentą reikia išnaudoti deramai. Gerai apgalvokite kiekvieną savo idėją, kad pasiektumėte norimų rezultatų.

Skaičius 2

Ideali vieta darbuotis dvejetukams tokia, kurioje jie galėtų komunikuoti su aplinkiniais ir pademonstruoti diplomatines galias bei ištikimybę savo idealams. Taigi šiems žmonės kur kas labiau tinka užimti aktyvaus darbuotojo vietą: juristo, renginių organizatoriaus, nekilnojamojo turto agento, banko darbuotojo, korespondento, bibliotekininko, virėjo, muzikanto, skulptoriaus, politiko, sekretoriaus ir kt. Dvejetukams reikėtų kuo daugiau bendradarbiauti su aplinkiniais, rodyti nuoširdų susidomėjimą darbu, tuomet jie gaus ir patirs ne tik moralinį pasitenkinimą, bet ir įsitikins, kad žengia tinkamu keliu.

Skaičius 3

Tiems, kurių skaičius 3, svarbiausia gyvenime išreikšti save, o tai gali pavykti  įvairiausiais būdais. Trejetukams, kaip ir jau anksčiau minėtiems dvejetukams, būtina bendrauti su žmonėmis, todėl tinkamiausios profesijos laikomos štai tokios: teisėjas, advokatas, lektorius, žurnalistas, fotografas, mokytojas, kosmetologas, kirpėjas, dizaineris, architektas, gydytojas... Svarbiausia paminėti, kad šio skaičiaus žmonėms geriausiai sekasi maisto, mados ir linksmybių srityse.

Skaičius 4

Ketvertukų stipriosios savybės – tai dėmesys detalėms, užsispyrimas ir gebėjimas susikaupti atliekant tiek pačius lengviausius, tiek sudėtingiausius darbus. Šiems žmonėms nėra didžiulės būtinybės išreikšti save ir sublizgėti aukštumose. Jie verčiau renkasi specialybes, kuriose reikia konkretumo, tikslumo, aiškumo: statybininko, architekto, inžinieriaus, mokytojo, sodininko, kontrolieriaus, bankininko, brokerio, meno kritiko, statistiko, chirurgo, dramaturgo, ekonomisto ar ekonomikos dėstytojo profesijas.

Skaičius 5

Penketukai nenustygsta vietoje ir niekuomet nepatirs dvasinės palaimos, jei kasdien užsiims vienu ir tuo pačiu monotonišku darbu. Jie drąsiai priima permainas ir iššūkius, mėgsta judėti tiesiogine ir perkeltine prasme. Šio skaičiaus žmonėms tinka dirbti kelionių agentu, organizuoti renginius, jie puikiai atsiskleidžia kaip įvairių sričių menininkai, režisieriai, prodiuseriai, dizaineriai, sportininkai, psichologai, komentatoriai, reporteriai, kosmetologai, archeologai, filosofai, advokatai. Šiems žmonės ypač tinka įvairios aktyvaus sporto rūšys bei kelionės – čia jie gali puikiai atsiskleisti profesine prasme.

Skaičius 6

Esate patikimas, atsakingas žmogus, kuriuo galima pasikliauti bet kokioje gyvenimo situacijoje. Šešetukai pasiruošę padėti, užjausti, skirti dėmesio, yra kantrūs išklausyti. Nieko keista, kad labiausiai jiems tinka būti psichologais, psichiatrais, pedagogais, socialinės srities darbuotojais, dvasiniais mokytojais, grožio srities darbuotojais. Šešetukai išsiskiria ypatingu stiliaus pojūčiu, yra kūrybingi ir nestokoja naujų idėjų.  

Skaičius 7

Septynetai turi puikią savybę: jie greitai susikaupia darbams, yra įžvalgūs ir mėgsta analizuoti. Tad jiems tinka rinktis tokias profesijas, kuriose reikia išminties ir gebėti sukoncentruoti dėmesį. Šie žmonės drąsiai gali rinktis mokslininko, gydytojo, dėstytojo, inžinieriaus, išradėjo, ekonomisto, istoriko, archeologo, fiziko, teisėjo, advokato, konsultanto, astrologo, dizainerio, geologo, fotografo, meno kritiko, redaktoriaus, rašytojo profesijas. Stipriausia jų sritis – tyrinėjimas, tad verta remtis šiuo savo būdo bruožu mokantis ir ieškant darbo.

Skaičius 8

Idealus darbas šio skaičiaus žmonėms toks, kuriame būtina atsakomybė, taktas ir supratingumas. Tiesa ta, kad tik ugdydami šias ypatybes, užtikrinsite turtingą ir įdomų gyvenimą visomis prasmėmis. Jums tinka filantropo, redaktoriaus, rašytojo, leidėjo, išradėjo, režisieriaus, prodiuserio, bankininko, brokerio, bibliotekininko, chemiko, teisininko kelias. Geriausiai seksis tuomet, jeigu sujungsite savo darbus su pagalba kitiems. Tačiau būtinai užsiimkite ir fizine veikla – sportas padės atgauti darbams išeikvotą energiją.

Skaičius 9

Devynetai nuolat susižavi kokia nors naujove, griebiasi širdį žadinančios veiklos, todėl vienoje vietoje sunkiai užsibūna. Jie tiesiog uždustų, jei tektų dirbti nuobodų ir jiems visiškai netinkantį darbą. Galite būti puikus verslininkas, prekiautojas, meno kūrėjas, lektorius, gerai sektųsi bet koks darbas, susijęs su kelionėmis ar dažnomis komandiruotėmis, jei esate linkę į ezoteriką – puikiai sektųsi užsiimti dvasinėmis praktikomis ir to mokyti kitus.  Šio skaičiaus savininkams nesunku užkariauti pasaulį, nes jiems neegzistuoja rėmai ar ribos. Užsiimkite tuo, kas jums kelia smalsumą, ir mėgaukitės tuo, ką iš to gaunate.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama