„Tinder“ ekspertas K.Vasiliauskas: „Nemeluokite, kad susipažinote bibliotekoje“

„Tinder“ ir Kristijonas Vasiliauskas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Karantino suvaržymai skaudžiai kirto vienišiems, antrosios pusės ieškantiems žmonėms, kurių galimybės su kuo nors susipažinti buvo apribotos iki minimumo. Tačiau kai vienos durys užsiveria, atsiveria kitos – dar labiau išpopuliarėjo įvairūs pažinčių portalai. Apie vieną jų – programėlę „Tinder“ – papasakoja internetinių pažinčių portalų ekspertas, Kristijonas Vasiliauskas.

Pažinčių portalo programėlė „Tinder“ vilioja įvairiausius žmones: tiek ieškančius trumpalaikių pramogų, tiek išsiilgusius meilės. Kristijonas, vadinantis save pažinčių aplikacijų veteranu, šia programėle naudojasi jau devynerius metus. 

Pralaužti ledus

Anot jo, ši programėlė gelbsti nuo vieno sudėtingiausių susipažinimo momentų – kai nežinia, gali prieiti prie patinkančios merginos, ar būsi atstumtas. Čia nebelieka spėlionių, ar mergina mirktelėjo dėl to, kad vaikinas jai patrauklus ir jam atveriamas kelias pasilabinti, ar jai tiesiog kažkas pateko į akį...

Tiesa, vis dar gaji nuomonė, kad „Tinder“ yra skirta vien trumpalaikių, kūniškų malonumų ieškotojams, tačiau TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovas šį stereotipą griauna. Kristijonas per tuos devynerius metus nuėjo į begalę pasimatymų – dalis jų atvedė ir į rimtesnius santykius.

„Dabar visos pažinčių aplikacijos tapo labai kompleksišku pažinčių įrankiu, kur gali ne tik susirasti antrą pusę ar kažką trumpam laikui, bet ir  atrasti draugų. Visos šios aplikacijos suteikia daug daugiau galimybių žmonėms atrasti vienas kitą“, – sako Kristijonas.

Kristijonas Vasiliauskas laidoje „Pasaulis pagal moteris“

O jei reikia tik... aistros?

Tačiau ne visada moterys ieško meilės. Ne paslaptis, kad dalis jų programėlėje „Tinder“ ieško vyro tik „vienam kartui“, patenkinti kūniškiems malonumams. Tai Lietuvoje vis dar yra savotiškas tabu, tačiau Kristijonas mano, kad toks moterų apsisprendimas nėra nei gėdingas, nei smerktinas.

„Aš manau, kad tai yra nuostabu, juk didžiausias resursas yra laikas. Nėra nieko baisiau, nei švaistyti laiką. Dažnai būna, kad labai įdomu kalbėtis, bet kai viskas nueina prie fizinių reikalų, atrodo taip,  tarsi bandytumėte sudėti dvi skirtingas dėliones. Nėra jokios chemijos, jokio ryšio. Tai kam gaišti keturis, penkis, dešimt pasimatymų?“ –  sako Kristijonas neabejodamas, kad seksualinis potraukis yra labai svarbi gyvenimo dalis, kuri neturėtų būti varžoma stereotipų. „Jeigu yra abipusė trauka – kam laukti?“

„Tinder“ / Shutterstock nuotr.

Tiesa, panašiose programėlėse susipažinę ir vienas kitą pamilę žmonės kartais vis dar slepia savo pažinties istoriją ir aplinkiniams meluoja, kad, pavyzdžiui, susipažino bibliotekoje. Kristijonas mano, kad to nebereikia – pažintys internetu jau tampa norma.

„Linkiu atsipalaiduoti, rimtai į tai nežiūrėti ir smagiai leisti laiką. Kas gausis, tas gausis. Per pirmąjį pasimatymą nepradėkite galvoti vaikų vardų“, – laidos žiūrovams, norintiems ar jau besinaudojantiems šia programėle, linkėjo Kristijonas.

„Tinder“ / Shutterstock nuotr.

Norintys daugiau sužinoti apie tai, ką gi reikia daryti, kad pažinčių portalai nenuviltų ir į ką atkreipti dėmesį, renkantis antrąją pusę, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“, per TV3, jau šį sekmadienį, 10 val.

Skaitykite daugiau