Timūras Augucevičius pričiupo aplink namus vaikštinėjantį vagį: „Adrenalino buvo per akis“

Timūras Augucevičius pričiupo vagį
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmadienio naktis laidų vedėjui Timūrui Augucevičiui įsimins ilgam – žinomam vyrui pavyko pričiupti jį ir jo kaimynus bandžiusi apvogti ilgapirštį. Įtampos kupiną naktį patyręs laidų vedėjas portalui Žmonės.lt pasakojo, kad šiuo metu jaučiasi it ant sparnų, o ir savo vaikams tapo tikru didvyriu.

„Adrenalino buvo per akis, o kai ryte papasakojau vaikams apie tokią istoriją, jie mane pradėjo vadinti supertėčiu“, – portalui Žmonės.lt sakė jis. 

Apie neramią naktį laidų vedėjas iš pradžių papasakojo savo „Facebook“ paskyroje. Timūras teigė, jog jo miegą sutrikdė vidurį nakties išgirsti keisti garsai, sklindantys apylinkėse. Vyras nieko nelaukęs nusprendė patikrinti, kas vyksta. 

„Pilaite, aš tave padariau saugesne. Tiesiog viduryje nakties prabudau ir nebegalėjau užmigti. Pro pravertą langą išgirdau negarsius keistus garsus. Prieinu prie lango ir žiūriu eina: 4 val. ryto, visas juodai apsirengęs su kepure, privačioje teritorijoje. Žiūriu, kur nueis. Išėjo iš kvartaliuko ir išore grįžo ten, nuo kur aš jį mačiau – į prie tvoros esantį miškelį“, – pasakojo T.Augucevičius.

Kol T.Augucevičius apsirengė, jo žmona pamatė vagį nuvažiuojantį dviračiu. Apsidairęs kieme ir pamatęs, kad niekas nedingo, laidų vedėjas nusprendė grįžti į lovą. Visgi neilgam – Timūras vėl išgirdo keistus garsus.

„Dabar jau iš karto šoku į kelnes, striukę pasiimu, prie durų budintį armatūros gabalą ir einu ieškoti. Adrenalinas kala, net nežinau, ar jis ginkluotas. Žiūriu iš miškelio išlenda tas pats su dviračiu. Rėkiu „stot“. Tas puola minti iš visų jėgų. Gaudynės.

Apie 800 metrai nuo namų jis griūna nuo dviračio ir staigiai eina. Aš vejuosi. Uždusęs skambinu policijai ir palaikau atstumą. Po maždaug 15 minučių jūsų gerbiamas Kobretis rašo pareiškimą tarnybinėje mašinoje. Pareigūnai, sužinoję Genadijaus vardą, sistemoje pasikelia bylelę – paieškomas ir jau turi visą sumuštinį kabančių problemų. Kaip jūsų naktelė?“ – apie įvykį pranešęs retoriškai klausė laidų vedėjas.

Šią naktį pagavau vagį. Rimtai. Pilaite aš tave padariau saugesne????????‍♂️ Tiesiog vidury nakties prabudau ir nebegalėjau...

Posted by Timūras Augucevičius on 2021 m. rugsėjo 13 d., pirmadienis

Portalui Žmonės.lt susisiekus su T.Augucevičiumi ir pasiteiravus, ar nebijojo vidury nakties eiti pas galimai ginkluotą asmenį, šis patikino ne kartą matęs panašias situacijas. Jam teko bendrauti su policijos pareigūnais, filmuoti laidą „Farai“, tad išeidamas iš namų jis pasiėmė armatūros gabalą, likusį nuo statybų.

„Galvojau, kad su juo galėsiu apsiginti. Na, nebent jis ilgesnį kardą būtų turėjęs ir jį išsitrauktų, nes šioje vyriškoje kovoje ilgis – išties svarbu“, – sakė Timūras.

„Iš tiesų, čia ir sėkmė. Reikia džiaugtis, kad viskas pasibaigė taip, kaip baigėsi, tad esu kaip ant sparnų. Vagis, kaip supratau, nelabai mokėjo važiuoti dviračiu, buvo vyresnio amžiaus ir akivaizdžiai svetimas mūsų rajone. Atėjęs dairėsi kaip muziejuje. Tačiau, manau, kad jam kažkas papasakojo apie mūsų kiemą... Visokių teorijų gali būti, bet jau čia tyrėjai aiškinsis“, – pridūrė jis. 

Timūras Augucevičius / Asmeninė nuotr.

Vagies planus sujaukęs T.Augucevičius patikino, kad šis vagystės atvejis jo kaimynystėje būtų buvęs pirmas. Visgi Vilniaus Pilaitės mikrorajone gyvenantis vyras pasakojo, kad naujos statybos namo aplinkoje trūksta tam tikrų saugumo reikalavimų išpildymo. Laidų vedėjas ne kartą kaimynus bandė įtikinti sutvarkyti neužbaigtus darbus, tačiau vis nepavykdavo. Šiandien T.Augucevičius vylėsi, kad šis įvykis taps pamoka.

„Tvora pas mus yra, tačiau varteliai yra be telefonspynės. Apsaugos sistema taip pat įrengta ne visoje teritorijoje. Bendros sistemos neturime. Kaimynams sakiau, kad kol neturėsime pirmo atvejo, tol niekas nieko nedarys... Taip ir buvo. Šiaip gyventi čia – labai gera, tad, manau, tikrai bus pamoka viską susitvarkyti“, – kalbėjo Timūras.

Timūras Augucevičius/ Fotobanko archyvų nuotr.

Paklausus, ar po tokio įvykio šeima namuose jaučiasi saugiai, Timūras patikino, kad jis su žmona ir vaikais šiuo metu yra ramūs. Tiesa, ryte savo atžaloms papasakojęs apie vagies gaudynes, Timūras teigė sulaukęs susižavėjimo šūksnių. Visgi pasakojimo misija buvo visai ne tokia – laidų vedėjas norėjo išmokyti vaikus, kaip elgtis tokiose situacijose. 

„Jiems atvirai papasakojau, kaip elgtis tokiose situacijose, jei, neduok Dieve, kada nors jie atsidurtų. Aš taip mąstau, kad jeigu tu matai neteisybę, turi pareigą ką nors daryti. Antraip tampi vagies bendrininku. Tad ir sakiau vaikams, kad reikia nebijoti veikti, bet jokiu būdu nesielgti kvailai. Mes apie viską atvirai pasikalbėjome“, – sakė T.Augucevičius. 

Skaitykite daugiau