Timothée Chalamet – didžiausią įtaką madai 2019 metais daręs aktorius

Timothée Chalamet/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-20 10:41
Aktorius Timothée Chalamet šiais metais „Vogue“ paskelbtame įtakingiausių mados asmenybių sąraše užima pirmają vietą. Po juostos „Vadink mane savo vardu“, pasaulinį pripažinimą pelnęs aktorius jau buvo nominuotas šventąjai trejybei: „Oskarui“, Auksiniam gaubliui ir BAFTA apdovanojimui, dėl jo iš proto kraustosi abiejų lyčių gerbėjai.

Jei reikėtų prisiminti vieną iš įstabiausių Timothée Chalameto įvaizdžių, be abejo tai būtų per 2018 metų „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją vilkėtos „Louis Vuiton“ blizgučiais puoštos petnešos, kurtos Virgil Abloh ir juodos kelnės, pavertusios jį tikra mados ikona. 

Timothee Chalamet/Vida Press nuotr.
Timothee Chalamet/Vida Press nuotr.

Štai per Venecijos filmų festivalį Timothée Chalamet pasipuošė Haider Ackermann charakteringu, perlų spalvos kostiumu, o filmo „The King“ („Karalius“) premjeroje savo gerbėjų žvilgsnius priskaustė žėrinčiu Louis Vuitton džemperiu. 

Chalametas vadinamas vienu ryškiausių praėjusio sezono kino aktorių. Labai rimtai kalbama, kad bus filmo „Vadink mane savo vardu“ tęsinys. O jei ir ne – Timothée darbo netrūksta.

Timothee Chalamet/Vida Press nuotr.
Timothee Chalamet/Vida Press nuotr.

Aktorius nuo mažens rodėsi scenoje ir vaidino reklamose, mokėsi Lagvardijos muzikos, meno ir vaidybos mokykloje, paskui – metus – Kolumbijos universitete studijavo kultūrinę antropologiją (studijas rekomendavo kolegė iš „Tėvynės“ Claire Danes). Bet noras vaidinti ir talentas nusvėrė: dar atrankoje į mokyklą dramos mokytojas stote stojo už Timothée, pareikšdamas, kad nesvarbu, kokie bus pokalbio rezultatai, – jis niekada nematė tokio gabaus vaiko.

Timothee Chalamet/Vida Press nuotr.
Timothee Chalamet/Vida Press nuotr.

Chalamet akimirksniu tapo žvaigžde, jo gyvenimą seka abiejų lyčių gerbėjai. Yra net instagramo paskyra chalametinart, kurioje jaunasis aktorius tampa senųjų meistrų meno kūrinių herojumi. Visiems įdomu, kas dedasi jo asmeniniame gyvenime ir, ko gero, svarbiausias klausimas – ar tikrai yra gėjus kaip jo herojus filme „Vadink mane savo vardu“. Atsakyti tiesiai gali tik pats Timothée, bet, kalbama, dar studijuodamas jis susitikinėjo su Madonnos dukra Lourdes. O Kanuose rodėsi su paslaptinga blondine – kaip paaiškėjo, italų aktore, modeliu ir instagramo žvaigže Marta Pozzan.

Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai