„Time“ paskelbė įtakingiausių paauglių sąrašą: kas yra jaunimo stabai?

Kylie Jenner, Malia Obama, Maisie Williams ir Jadenas Smithas / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-30 12:35
Žurnalas „Time“ paskelbė, į kokias pramogų pasaulio žvaigždes lygiuojasi šiandieniniai paaugliai. Ir tikriausiai nieko nenustebino faktas, kad paauglių stabai – jaunosios socialinių tinklų žvaigždės.

Į „Time“ sudarytą įtakingiausių 2016-ųjų paauglių sąrašą pateko tokios garsenybės kaip jauniausioji Kardashianų ir Jennerių klano narė Kylie Jenner (19 m.), Holivudo žvaigždės Willo Smitho sūnus Jadenas Smithas (18 m.) bei aktorė Chloe Grace Moretz (19 m.).

TAIP PAT SKAITYKITE: Baracko Obamos dukra muzikos festivalyje nufilmuota rūkanti: įtariama, kad tai buvo marihuana

Sąraše taip pat galima rasti jaunąją „Sostų karų“ žvaigždę Maisie Williams (19 m.), JAV prezidento Baracko Obamos dukteris Malią (18 m.) ir Sashą (15 m.), Sios vaizdo klipuose išgarsėjusią šokėją Maddie Ziegler (14 m.), olimpinio aukso medalininkes, gimnastes Laurie Hernandez (16 m.) ir Simone Biles (19 m.), „Instagram“ žvaigždę, vizažistą Jamesą Charlesą (17 m.), kuris neseniai tapo pirmuoju vaikinu, reklamuojančiu dekoratyvinę kosmetiką „Covergirl“, dainininkus Zarą Larsson (18 m.), Shawną Mendesą (18 m.) ir Camilą Cabello (19 m.) iš merginų grupės „Fifth Harmony“ ir kt.

Iš viso sąraše yra 30 jaunųjų talentų, kurie daro didžiausią įtaką savo bendraamžiams. Visą sąrašą galite rasti ČIA.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai