Tikra istorija. „Paleidau savo laimę lyg pienės pūką pavėjui“

Pienės pūkas / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Gyvenimas pilnas siurprizų – tai, kas atrodė lyg pasakos scenarijus, dabar neša didelį skausmą. O gal laimingus atsiminimus? Net praėjus trejiems metams, aš vis dar negaliu apsispręsti“, – rašo portalo Ji24.lt skaitytoja ir kviečia pasinerti į jos istoriją.

Visada buvau rami mergaitė, augau kaime ir žinojau, ką reiškia ūkio darbai. Devintoje klasėje pradėjau lankyti gimnaziją ir sutikau daug naujų žmonių. Būdama 17-kos vis dar neturėjau draugo ir netgi buvau nebučiuota.

Ne dėlto, kad nesulaukdavau vaikinų dėmesio, tiesiog mano moralės normos buvo aukštesnes nei  kitų merginų ir visiems kartojau, kad pirmas, mane pabučiavęs, bus ir tas vienintelis.

Štai jis – eina gatve, aukštas ir sportiškas. Tada net nebūčiau pagalvojusi, kad vėliau mus sies tiek daug, bet kartu ir tiek mažai. Populiarus mūsų miesto sportininkas atkreipė dėmesį į naivią merginą, kuri net nežinojo, ką reiškia rimti santykiai.

Pirmi susitikimai, pirmasis bučinys. Krykštavimai su draugėmis, kad pagaliau radau tai, ko laukiau labai ilgai. Viskas tarsi pasakoj, susipažinimas su tėvais, bendri draugai ir vakarėliai.

Jis buvo toks, kokius matydavau tik filmuose, ir pati apie tokį vaikiną tik galėjau pasvajoti. Nors ir jaunas, bet išauklėtas, džentelmenas. Toks, kuris nuo jaunų dienų turėjo tikslų ir jų siekė. Buvau tokia laiminga, kad kartais maniau, jog sapnuoju.

Sportininkų gyvenimas aktyvus, pilnas kelionių ir, žinoma, merginų dėmesio. Buvau mergina, kuri pavydėjo labiau nei bet kas kitas. Gaila, kad tik dabar supratau, kokį turtą tada turėjau savo rankose. Mano beprotiškos pavydo scenos ir jo atsiprašymai, nors ir nebūta už ką. Jo atėjimas pas mane iš kito miesto galo pėsčiomis, kad tik aš atleisčiau... Susitaikydavom, nes tiek aš, tiek jis vienas kitą mylėjom beprotiškai, tačiau po mėnesio vėl prasidėdavo pavydo scenos ir pykčiai už nieką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės horoskopas – kovo 21–27 d.

Mylėjau taip stipriai, kad pati nejaučiau, kaip pamažu kasiau sau duobę, iš kurios nesugebu išlipti iki dabar. Jis pavargo. Pavargo taikytis su manimi ir mano sunkiu charakteriu.

Gaila, kad tik dabar supratau, kokį turtą tada turėjau savo rankose.

Ne, jis manęs nepaliko. Tai aš jį palikau nesuskaičiuojamą kartą. Tik tąkart jis nėjo pas mane su gėlėmis ir nebandė susitaikyti. Jis rado kitą, ne iš karto, bet ir su manimi taikytis nenorėjo, net kai aš pati, perlipusi savo principus, ėjau pas jį verkdama ir prašydama atleidimo, kartodama, kad daugiau taip nenutiks.

Mano širdis dužo į milijonus šukių, ir dėl to galėjau kaltinti tik pati save. Visi tie metai mokykloj, matant jį, man buvo didžiausia bausmė. Bet jis buvo laimingas, ir dėl to man buvo lengviau. Aš vis dar eidavau į varžybas ir tyliai jį palaikydavau. Einu iki dabar.

Buvau pati laimingiausia mergina, bet ta mergina paleido savo laimę lyg pienės pūką pavėjui. Dabar gailiuosi, kad iki tol neturėjau santykių su vaikinais, nes gal tada viskas būtų išėję kitaip, ir šią žiemą mes būtume šventę trejų metu sukaktį.

Ne, jis manęs nepaliko. Tai aš jį palikau nesuskaičiuojamą kartą. Tik tąkart jis nėjo pas mane su gėlėmis ir nebandė susitaikyti. Jis rado kitą.

Dabar, po didelio laiko tarpo, aš vėl laiminga, vėl sugebėjau pamilti, tačiau širdyje jis man visada išliks pirmąja meile. Atsiminsiu jį visą savo gyvenimą, kaip ir norėjau, tik ne tokiais atsiminimais, kokiais tikėjausi. Matau jį retai, bet sutikus širdelė vis dar suvirpa.

Vis galvoju, kas būtų jei jis ateitų pas mane ir pasakytų, kad niekada nenustojo manęs mylėti, kad vis dar ilgisi... Vis galvoju, ar jis nujaučia, kad giliai širdyje vis dar myliu jį. Labiausiai norėčiau, kad jis žinotų, ką jam jaučiu ir ką galvoju. Kad žinotų, jog esu jam dėkinga už didžiausias gyvenimo pamokas ir tas trumpas laimės akimirkas kartu. Už tuos kalėdinius mandarinus ir pirmąsias gėles. Džiaugiuosi, jog jis laimingas, net jei ir ne aš jį tokiu padariau.

Mano pirmas bučinys nebuvo su tuo vieninteliu, bet jis liks pirmu visą likusį gyvenimą. 

Ačiū Tau.


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame jai „C&D Style“ įsteigtą prizą – „Le Couvent des Minimes“ pėdų priežiūros rinkinį „Hiker's Foot Healer“ (prizo vertė 29,5 eur).

„C&D Style“ prizas / Gamintojų nuotr.

Rinkinį sudaro:

  • Šveičiamasis pėdų kremas, praturtintas aguonų sėklomis, pemza ir 7 natūraliais ingredientais.
  • Pėdų kremas, praturtintas 9 natūraliais ingredientais, kurie pasižymi odą puoselėjančiomis savybėmis. Nealiejinė konsistencija švelnina odą, intensyviai maitina sausas pėdas, numalšina nuovargio, karščio pojūčius.

Norite papasakoti, kaip lemtingas įvykis privertė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir perkainoti vertybes? O gal sutikote žmogų, kuris įkvėpė kokiam nors žingsniui: darbo pakeitimui, knygos parašymui ar tiesiog norite pasidalinti savo meilės patirtimis?

Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@ji24.lt, portale Ji24.lt publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

Norėtume paprašyti, kad siųsdami savo istoriją būtinai nurodytumėte savo vardą bei pavardę, taip pat miestą, kuriame gyvenate, kitaip istorijos publikuojamos nebus. Anonimiškumą garantuojame ir šių duomenų neskelbsime.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Skaitykite daugiau