Tikra istorija. „Kiekvienas žingsnis prie altoriaus buvo kupinas jaudulio ir meilės“

Jaunavedžiai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-24 21:00
Kokios yra tos svajonių vestuvės? Jų viziją mintyse piešiame nuo pat vaikystės. Kartais ta vizija ir neišsipildo, o kartais ji tampa dar gražesnė už svajonę. Apie tai ir ši Ji24 skaitytojos istorija.

„Be with me“ – švelniu piršto prisilietimu ant man pilvo parašė Jis. „Atspėk, ką parašiau?“. O taip, aš atspėjau!

Mūsų meilė prasidėjo nuo pirmo žvilgsnio, nuo pirmo žodžio, nuo pirmo pasivaikščiojimo per purvynus (taip išėjo netyčia). Atrodė, kad dvi puselės susitiko, susikibo ir niekada viena kitos nepaleis. Abu buvome jauni, kartu baigėme mokslus, kartu pradėjome karjeras, kūrėme ateities planus. Ir štai praėjo keleri metai. Paaugliška meilė pasikeitė, subrendo.

Buvau mergaitė, svajojanti apie puošnią nuotakos suknelę ir gražią šventę, o Jis tylėjo. Praėjo dar metai. Suvokiau, kad mano gyvenimo planai prasilenkia su Jo planais. Kodėl? Kur tos dvi puselės, skirtos viena kitai?

Mano gimtadienio proga Jis suplanavo nuostabią kelionę į vieną nuostabiausių Europos miestų. Dauguma draugų ir artimųjų man sakė, kad atgal grįšiu su žiedeliu ant piršto. Juokaujat? Kodėl turėčiau? Tikėjausi tiek metų per kiekvieną progą, o dabar nesitikėjau nieko.

Lyg viskas buvo gerai, bet tuo pačiu nesupratau, kodėl nesu verta santuokos, jei mylim vienas kitą, kartu gyvenam.

Ir štai mes vaikštom meniškomis miesto gatvėmis, pakilom į aukščiausią miesto kalną, žvalgomės. Atsisukau, o Jis – priklaupęs ant kelio kažką man sako ir ištiesia dailų žiedelį.

Pamiršusi visas „vėlavimo“ nuoskaudas, neišgirdusi klausimo ištariau „Taip“, užsidėjau žiedelį ir mintyse pamačiau save besišypsančią ir planuojančią vestuvių šventę.

Visas mano iliuzijas išsklaidė Jis, kalbėdamas toliau: „Noriu, kad kažkada būtum mano žmona, bet...“ ir vardino visokias priežastis, kodėl šventės dar neplanuojam...

TAIP PAT SKAITYKITE: Užsiauginkite egzotinį augalą iš skanaujamų vaisių kauliukų

Mus grįžusius visi sveikino, nes žengėm svarbų žingsnį, mes džiaugėmės, bet viduje verkiau. Jaučiausi apgauta. Dužo visos mano jaunystės svajonės. Piršlybos visada man reiškė vestuvių planavimo startą. O čia... Toliau gyvenom, kaip gyvenom.

Visą laiką jaučiau nuoskaudą, kad mūsų piršlybos buvo netikros. Lyg viskas buvo gerai, bet tuo pačiu nesupratau, kodėl nesu verta santuokos, jei mylim vienas kitą, kartu gyvenam.

Metai bėgo, persikraustėme į savo namus. Viskas ėjo tik geryn, kartu žiūrėjome viena kryptimi, siekėme bendrų tikslų. Bet nuoskauda dėl netikrų piršlybų manyje graužė visus teigiamus jausmus.

Susipainiojau. Galvojau, kad niekada nejausiu to gražaus jaudulio planuojant vestuves, kad Ta diena nebus tokia ypatinga, nes meilė pasikeitė, tapo žemiška. Ar tikrai šalia manęs Tas žmogus, ta manoji puselė? O jeigu ne?

Po eilinių mūsų „draugystės“ metų atėjo laikas rimtam pokalbiui. Išsakiau viską, kaip jaučiuosi, kaip nesuprantu ir kaip susipainiojau. Atrodė, kad numečiau didelį sunkų akmenį nuo savo pečių. Bėda, kad tą akmenį užmečiau Jam.

Ar tikrai šalia manęs Tas žmogus, ta manoji puselė? O jeigu ne?

Jo akyse visas mūsų laikas kartu buvo tobulas, viskas klostėsi pagal planą, o čia – perkūnas iš giedro dangaus – pasirodo, viskas priešingai! Mes sustojom ir nežinojom, ką toliau daryti. Aišku buvo viena – kartu patyrėme tiek daug, kartu užaugome, kartu tapome asmenybėmis ir žengti skirtingais keliais tikrai nesiruošėm. Tais pačiais metais nusprendėme susaistyti mūsų santykius santuokos ryšiais.

Ir čia įvyko stebuklas – būtent tada abu tvirtai žinojom, kurlink žengiam. Tai nebuvo vestuvės dėl vestuvių, dėl šventės, dėl svečių ar svečiams. Tai buvo noras tapti vyru ir žmona, tai buvo taip tikra ir taip nuoširdu. Prie šventės planavimo abu prisidėjome vienodai. Nebuvo nieko, kas nukreiptų dėmesį nuo šventės esmės – mūsų priesaikos vienas kitam.

Vieną dieną susižvalgėm ir su nuostaba supratom, kad jau rytoj mūsų vestuvės. Nusistebėjom, o kur jaudulys? Miegojom ramiai, atsikėlėm kaip visada ir pradėjom ruoštis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl vis įbrendame į santykius, kurie mums kenkia?

Ir štai, stovim su tėčiu priešais bažnyčią, žinau, kad Jis jau viduje, laukia manęs. Širdis staigiai pradėjo nerimauti. Kiekvienas žingsnis prie altoriaus buvo kupinas jaudulio, šilumos ir meilės.

Paauglystėje man rūpėjo puošni suknelė ir didelė šventė – juk vestuvės kartą gyvenime. Tačiau Tą dieną įsikibusi tėčiui į parankę, jutau tikrąją palaimą, apie kurią negalėjau nė svajoti. Aplink susirinkę tik patys artimiausi, tik tie, kas iš tikrųjų myli, palaiko ir nuoširdžiai džiaugiasi.

Kaip tada atrodžiau? Man visiškai nerūpėjo. Jutau virpančią tėčio ranką, mačiau besišypsantį jaunikį ir girdėjau, kaip džiaugiasi mano širdis, kiek meilės veržiasi iš jos. Mūsų rankos susikibo, žiūrėjome vienas kitam į akis, buvome ramūs ir beprotiškai laimingi. Ir žinot ką? Džiaugiuosi, kad sulaukėme to blaivaus sprendimo susituokti.

Kad tai neįvyko pagal jaunystėje suprojektuotą schemą. Kad tai nebuvo šventė, persunkta nereikalingomis smulkmenomis, kai jaunieji pergyvena, ar laiku išskris balandžiai, ar tortas bus pjaustomas paauksuotais įrankiais ir pan. Tai buvo mūsų širdžių šventė, kur nebuvo nieko blaškančio, kur buvo jauku ir tikra, kur norisi sugrįžti dar ir dar, ir dar.

Atsigręžusi atgal matau mažą mergaitę, nepatyrusią, nesuvokiančią, kas yra santuoka, bet apie ją svajojančią. Kokia gi buvau kvailutė, kai savyje tiek laiko laikiau nuoskaudą, kurią susigalvojau pati. Kai pati įstūmiau save į aklavietę ir nepasitikėjau mylimu žmogumi.

Dabar laiminga kaip niekada anksčiau. Nes esu žmona, nes tai Tas žmogus, mano puselė, mano VYRAS.


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame jai prabangų plaukų slinkimą itin efektyviai mažinantį losjoną „Hairwonder“ (prizo vertė 30,40 €).

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Tai neeilinis galingas produktas, kuris veiksmingai mažina plaukų slinkimą ir paspartina jų augimą net 25 proc. vos per 4 dienas.

Jo sudėtyje yra unikalus fitokeratino (iš kviečių, sojos ir kukurūzų baltymų) ir pantenolio derinys, kurio plaukus stiprinantis poveikis įrodytas moksliškai. Taip pat kofeinas, biotinas, ricinos aliejus, lecitinas, mineralai: magnis, cinkas, varis, geležis ir silicis, kalnų krištolo kristalai ir 8 sertifikuoti augaliniai ekstraktai* plaukų maitinimui ir stiprumui.

(*Melissa officinalis leaf extract, Rosmarinus officinalis (rosemary leaf) extract, Camellia sinensi leaf extract, Panax ginseng root extract, Humulus lupulus hops extract, Cassia angustifolia leaf extract, Asplathus linearis leaf extract, Chamomila recutita (matricaria flower) extract).

Gamintojas : Frenchtop Natural Care Products BV, Olandija.

Visada rasite www.slamutis.lt.


Norite papasakoti, kaip lemtingas įvykis privertė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir perkainoti vertybes? O gal sutikote žmogų, kuris įkvėpė kokiam nors žingsniui: darbo pakeitimui, knygos parašymui ar tiesiog norite pasidalinti savo meilės patirtimis?

Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@ji24.lt, portale Ji24.lt publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

Norėtume paprašyti, kad siųsdami savo istoriją būtinai nurodytumėte savo vardą bei pavardę, taip pat miestą, kuriame gyvenate, kitaip istorijos publikuojamos nebus. Anonimiškumą garantuojame ir šių duomenų neskelbsime.

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai