Tik „Žmonėms“ – išskirtiniai kadrai iš Astos Valentaitės gimtadienio šventės

Astą Valentaitę sveikino dizaineris Juozas Statkevičius ir modelis Edita Vilkevičiūtė / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-23 19:32
Nors Asta Valentaitė (36) per savo gimtadienius dažniausiai išvyksta iš Lietuvos ir juos sutinka su bičiuliais svečioje šalyje, šį kartą smagų pasisėdėjimą su artimiausiais surengė Vilniuje.

Floristo Manto Petruškevičiaus gėlėmis išpuoštoje vyninėje „Somm“ kovo 16-ąją – dieną po tikrojo Astos gimtadienio – susirinkę bičiuliai kėlė šampano taures už jos sveikatą, liaupsino stilistės grožį ir šmaikščiais tostais juokino ne tik pačią sukaktuvininkę, bet ir vieni kitus.

Ko linkėjo? Daugelis pripažino, kad žavingai atrodančiai moteriai gyvenime netrūksta nei grožio, nei pripažinimo, todėl linkėjo vieno – mylimo ir mylinčio vyro šalia... Tik dizaineris Juozas Statkevičius į tokias kalbas numojo ranka: „Ir kam gi Astai tas vyras? Ji ir be jo puikiai gyvena!“ Niekas mados kūrėjui nedrįso prieštarauti – Asta iš tiesų dabar išgyvena aukso amžių: atrodo geriau nei bet kada, o pasiūlymų būti modeliu vos spėja atsiginti.

Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Asta pasidžiaugė, kad jaukus 36-asis gimtadienis yra būtent toks, kokio ir norėjo.

„Tiesą pasakius, neplanavau švęsti savo gimtadienio ir norėjau nuo jo tiesiog kur nors pabėgti... O dabar labai džiaugiuosi, kad likau! Man labai gera šalia matyti visus tuos, kurie šiandien man yra itin brangūs, kurie mane įkvepia ir palaiko – tikri draugai...“ – išskirtinai tik „Žmonėms“ sakė Asta.

Naujausi straipsniai