Tik „Žmonėms“: Gerdos ir Andriaus Žemaičių vestuvių fotosesijos vieta tapo ir sąvartynas

Gerdai ir Andriui Žemaičiams draugai vestuvinę fotosesiją surengė ne tik gražiose vietose, bet net ir šiukšlyne / Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Neseniai Marijampolėje savo santuoką oficialiai įteisinusiems Gerdai (36) ir Andriui (45) Žemaičiams draugai parengė staigmeną: surengė fotosesiją ne tik gražiose vietose, bet ir keliančiose dviprasmiškų jausmų, kur „TV pagalboje“ dirbanti pora niekam nelinkėtų atsidurti. Jiems teko apsilankyti net sąvartyne.

„Dėl originalaus kadro galėčiau ir į jūrą su nuotakos suknele panerti, ir šiukšlyne man nebaisu pozuoti. Aš jau tokia“, – juokėsi „gelbėtoja“. Marijampolės sąvartyno vaizdas ir kvapas puošniai vilkinčios nuotakos neišgąsdino. Ji tik persiavė į patogesnį apavą ir kantriai pozavo fotografei.

Fotosesijoje dalyvavo ir poros santuokos liudininkai – Gerdos sesuo Kristina Bielskienė su vyru Aurimu.

Linksmoji šventės dalis, kurioje dalyvavo beveik keturiasdešimt svečių, vyko Marijampolėje esančiame pramogų centre „Luna“. Ten netrūko muzikinių staigmenų, kurias parengė šiemet televizijos projekte „Lietuvos balsas“ trečią vietą laimėjusi marijampolietė Rugilė Lingytė, grupė „Age“, su kuria kartais dainuoja ir Gerda. Tą vakarą įvyko net iš anksto neplanuotas ir nerežisuotas atlikėjos Irmos Jurgelevičiūtės pasirodymas.

Vestuvių pokylyje netrūko ir kitokių šou elementų. Tarkim, žinodami nuotakos svajonę savo šventėje pamatyti mentalisto Nicholo Kin atliekamus triukus, Gerdos bičiuliai pasistengė, kad jis tą vakarą būtų Marijampolėje.

Nors daugelio vestuvėms įprastų ritualų jaunavedžiai atsisakė, „gelbėtoja“ netekėjusioms viešnioms metė savo puokštę, buvo ir įspūdingas jaunavedžių tortas.

„Svečiai giria linksmą šventę ir sako, kad mielai ją pakartotų. Sakiau, kvieskite – kitų porų vestuvėse su malonumu šoksime ir mes“, – juokėsi Gerda. Nors šventės detalėmis rūpinosi draugai Dovilė Averkaitė, Dainius Martinaitis ir Kristina Kučinskaitė, du sykius – Tailande ir Marijampolėje susituokusiems Žemaičiams teko atlaikyti daug aplinkinių, žiniasklaidos dėmesio. Todėl jiedu džiaugiasi pagaliau grįžę į kasdienio gyvenimo rutiną.

Gerdai ir Andriui Žemaičiams draugai vestuvinę fotosesiją surengė ne tik gražiose vietose, bet net ir šiukšlyne (48 nuotr.)
+42

Skaitykite daugiau