Tik sulaukęs trisdešimtmečio vaikinas suprato, kaip tobulėjant svarbu harmonija

Vyras su barzda / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Tobulybės siekimas yra mano viso gyvenimo tikslas. Pradėjęs tobulinti savo kūną, maitindamas asmenybę supratau, kaip svarbu yra vienybė. Sielos, kūno ir charakterio darna, kai visos šios tavo dalys veikia kartu. Tik tuomet, kai suvoki savo klaidas, jas taisai ir esi protingas rinkdamasis savo gyvenimo kelią. Tik tada, kai mąstai teigiamai, kad ir kaip gyvenimas mėto. Tik tada, kai tiki savimi, nors niekas kitas netiki.

Mąstyti apie tai, ką valgai, ką dedi į burną ir į galvą, kokioje aplinkoje esi ir su kuo bendrauji, yra be galo svarbu. Taip pat svarbu yra rūpintis savo kūnu. Galbūt man dar tik trisdešimt, o gal man jau trisdešimt? Suvokti ir suprasti, ko reikia tavo kūnui, tavo sielai niekada nevėlu. Visą tai pajusti gali tik įsiklausęs, ką tavo kūnas tau sako. Kai prisivalgai picos ir kai maitiniesi sveikai, kaip tai veikia tavo nuotaiką, savijautą. Ar jauti, kaip kūnas tau dėkoja? Aš tikrai jaučiu.

Tada, kai po treniruotės sunku pakilti laiptais į viršų, jis man dėkoja. Kai trūksta jėgų, nes nespėjau pavalgyti, jis man dėkoja. Nes aš nepuoliau į artimiausią kepyklėlę bandelių ar picos, o sulaukiau namų, kur galėsiu pasigaminti tai, kas sveika ir naudinga mano kūnui.

Kai aš pasensiu ir būdamas dvigubai vyresnis nei dabar dar galėsiu užlipti į piliakalnį ar nuvažiuoti dvidešimt kilometrų dviračiu be skausmo, mano kūnas man padėkos. Ir tai bus pasiekta mano tobulybė. Sveikas kūnas, sveika siela ir asmenybė, šviesi savo norais, siekiais bei tikslais. Galbūt dabar dar tobulybė nepasiekta. Galbūt dar trūksta ryžto ar psichinės sveikatos viskam pasiekti, bet aš darau didelius darbus ir keičiu savo gyvenimo būdą tos tobulybės siekdamas.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau