Tik per šventes susirenkanti visa Arvydo Sabonio šeima drauge linksminosi filmavimo aikštelėje

Sabonių šeima / „Viasat“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvos žiūrovai televizijos ekrane galės išvysti visą krepšinio legendos Arvydo Sabonio šeimą drauge. Tik per didžiąsias šventes susirenkanti Sabonių šeima pirmą kartą drauge nusifilmavo naujajame oficialaus FIBA Pasaulio krepšinio čempionato transliuotojo „Viasat“ klipe, skirtame artėjančiai krepšinio šventei.

Ingrida Sabonienė su sūnumi Žygimantu / „Viasat“ nuotr.

Klipe, kuriame Sabonių šeima džiaugiasi krepšinio čempionatu tiesiog savo namuose, drauge su geriausiu visų laikų krepšininku galima išvysti ir itin retai matomus šeimos narius: žmoną Ingridą, vienintelę dukrą Aušrinę bei viešbučių versle besisukantį Žygimantą. Reklaminiame klipe taip pat nusifilmavo ir krepšinio legendos sūnūs, pasirinkę krepšininkų karjerą – Tautvydas bei kandidatas į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę Domantas Sabonis.

Ingrida Sabonienė su sūnumi Žygimantu / „Viasat“ nuotr.

„Visi gyvename skirtingose vietose, tad tikrai nėra lengva visiems susiburti drauge. Taip, kad visi kartu būtume krūvoje, būna labai retai. Pernai taip nutiko gal tik 3 kartus – per didžiąsias metų šventes. Tad visi labai džiaugiamės, kad pasitaikė tokia proga susirinkti drauge ir nusifilmuoti“, – šypsodamasis sakė Arvydas Sabonis.

Visa Sabonių šeima kartu filmavosi reklamai (18 nuotr.)
+12

Linksmai nusiteikusi Sabonių šeima filmavimo aikštelėje užtruko kelias valandas, o Arvydas Sabonis liko ir tęsė filmavimo darbus vienas iki vėlyvo vakaro. Filmavimo komandos nariai džiaugėsi: „Arvydas Sabonis visuomet nuoširdžiai dirbo visose aikštelėse: anksčiau – krepšinio, o dabar – ir filmavimo.“

Ingrida Sabonienė su sūnumi Žygimantu / „Viasat“ nuotr.

Klipo režisierius Evaldas Kubilius, režisavęs ir komediją „Valentinas už 2rų“, teigė, kad dirbti su Sabonių šeima buvo vienas malonumas: „Jie labai išraiškingi, laisvi, nebijo filmavimo kameros ir mielai eksperimentuoja. Kiekvienas režisierius džiaugtųsi turėdamas galimybę dirbti su tokiais aktoriais.“

Visą Sabonių šeimą, laukiančią FIBA Pasaulio krepšinio čempionato, ir akimirkas iš „Viasat“ klipo filmavimo galite išvysti paspaudę šią nuorodą:

FIBA Pasaulio krepšinio čempionatas prasidės rugpjūčio 30 d.

Skaitykite daugiau