Audrius Bružas pristatė improvizacijos teatro kurtą knygą: „Čia sugulė aktorių brandos istorijos“

„ŽMONĖS Knygos“ stendas Vilniaus knygų mugėje/ Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-19 14:03
Ketvirtadienį 21-osios Vilniaus knygų mugės metu „ŽMONĖS Knygos“ stende aktorius Audrius Bružas pristatė improvizacijos teatro komandos kurtą knygą „Kitas kampas. Istorijos ir žaidimai“.

„Kitas kampas“ – tai vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje, kurs gyvuoja jau 11 metų. Šį teatrą 2009 metais pradėjo kurti puikiai Lietuvos publikai pažįstami A. Bružas ir A. Žebrauskas, vėliau prie teatro vairo kartu su Audriumi Bružu stojo Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Mantas Vaitiekūnas, Balys Latėnas, Aistė Lasytė, Dmitrij Golovanov ir kiti.

Šiais metais improvizacijos mylėtojai kartu nusprendė išleisti knygą „Kitas kampas. Istorijos ir žaidimai“ dedikuotą improvizacijos teatrui.

Aktorius A. Bružas teigia, kad šioje knygoje sugulė autentiškos ir realios teatro aktorių istorijos, kurios daugeliui bus girdimos pirmą kartą.

„Sąmoningai nebarstome visų savo gyvenimo etapų į viešumą, tačiau šioje knygoje kiekvienas pasakojame apie savo vaikystės, paauglystės ar kitus gyvenimo etapus. Čia sugulė mūsų brandos istorijos. Knygoje jaučiama tikra autentika, kadangi tai nėra literatūriškai nuglūdinti tekstai. Skaitytojas gali pajausti kiekvieno aktoriaus toną ir kalbos manierą“, – pasakoja Audrius.

Aktorius teigia, kad nors ir knygos viršelis gali pasirodyti lengvabūdiškas, viduje skaitytojas atras gilų dvasinį turinį: „Čia save gali atrasti tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus žmogus. Jauną žmogų ši knyga įkvėps, o vyresnis – turės galimybę atrasti save“.

Improvizacijos teatro įkūrėjas neslepia, kad knyga „Kitas kampas. Istorijos ir žaidimai“ yra vienuolikos metų bendrystės rezultatas, kurio jungiamoji jėga yra improvizacija.

„Mes esame tarsi specialusis teatro būrys. Pasitikėjimas čia yra didžiausia vertybė. Manau, žmonės ateina į mūsų improvizacijos pasirodymus tarsi į terapiją, tuo pačiu jie serga, kaip per varžybas ir jaudinasi, ar aktoriams pavyks tinkamai improvizuoti. Net ir per vienuolika metų patirties mes klystame, lygiai taip pat kaip ir gyvenime. Manau, būtent tai žmones įkvepia ir išlaisvina“, – teigia Audrius.

 

Tiesioginės transliacijos vyks:

Vasario 20 d., 12.45 val. – Audrius Bružas

Vasario 22 d., 12.45 val. – Austėja Landsbergienė

Vasario 22 d., 13.45 val. – Agnė Jagelavičiūtė

Vasario 23 d., 12.45 val. – Beata Nicholson

„ŽMONĖS Knygos“ stendo ieškokite 5 salėje 5.A03. 

Tiesioginę transliaciją stebėkite čia: 

„ŽMONĖS Knygos“ stende galėsite įsigyti šių bei kitų autorių knygas ir gauti parašą. Be to – perkantys knygą „ŽMONĖS Knygos“ stende bus vaišinami gurmaniška L'OR kava.

Naujausi straipsniai