Tiesiai iš kino teatro – naujausios „Kanų liūtų“ reklamos atriaumoja į „ŽMONĖS Cinema“

Kino ekranuose – geriausios dešimtmečio „Kanų liūtų“ reklamos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-30 14:00
Ką tik kino teatre daugelį žiūrovų sutraukusios jau legenda tapusios „Kanų liūtų“ reklamos atkeliauja į kiekvieno žiūrovo namus. Nuo šiol mėgautis geriausiomis dešimtmečio reklamomis bus galima „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje.

„Geriausios 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamos“ kino teatruose ir vėl tapo hitu – jas pamatė apie 8000 žiūrovų. Visi nespėjusieji to padaryti kine, dabar tai galės saugiai padaryti savo namuose“, –sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ festivalio atstovė Lietuvoje.

Dešimtmečio „Kanų liūtų“ kolekcijoje žiūrovai išvys viską, kas sukūrė „Kanų liūtų“ fenomeną Lietuvoje: itin sodrias ir ryškias emocijas dovanojančias reklamos istorijas. Programa leis ne tik pajausti, kaip per dešimt metų keistėsi, evoliucionavo reklama, kokios temos mums visiems buvo ar tebėra svarbios. Net ir matytos reklamos, vertinant iš šių dienų perspektyvos, atrodys netikėtai, naujai, arba priešingai – suteiks nostalgijos prieskonį.

„Kanų liūtų“ reklamos „ŽMONĖS Cinema“ platformoje
„Kanų liūtų“ reklamos „ŽMONĖS Cinema“ platformoje

„Geriausias Kanų liūtų reklamas“ organizuoja ir festivaliui „Kanų liūtai“ Lietuvoje oficialiai atstovauja žurnalas „Žmonės“.

„Geriausias 2010-2020 metų Kanų liūtų reklamas“ žiūrėkite „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje.

Naujausi straipsniai