Ties pamišimo riba: žvaigždžių kaprizai ir reikalavimai

Britney Spears, Beyonce, Megan Fox, Robbie Williams / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-27 13:39
Prie gero gyvenimo ir paprastam žmogui nesunku įprasti. Todėl nenuostabu, kad garsenybėms, pagal kurių dūdelę šoka tik patys geriausi savo srities žinovai, žodis „neįmanoma“ tiesiog neegzistuoja. Žinomų žmonių „išsidirbinėjimai“ (paprastai iš anksto organizatoriams pateikiami specialiuose „pageidavimų sąrašuose“) kartais atrodo išties sveiku protu sunkiai suvokiami...

Madonna

Popkaralienė paniškai bijo mikrobų, todėl ji reikalauja, kad jai kaskart persirengimo kambaryje būtų pastatomas visiškai  naujas ir sterilus unitazas. Prieš tai jį patikrina (nežinoma, kokiu būdu) jos asistentai ir tik po to jį pritvirtina santechnikai. Atitarnavęs unitazas privalo būti sunaikintas, nes dainininkė baiminasi, jog kažkokiu būdu jis pateks į aukcioną siekiant pasipelnyti. Madonna bijo ir neigiamos energijos – nuo to ją privalo apsaugoti trys specialios žvakės ir 500 energija pakrauto vandens buteliukų iš Kabalos centro.  

Britney Spears

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dainininkė dar ankstyvoje jaunystėje turo po JAV metu visus nustebino, kai pareikalavo, jog lėktuvas nuskristų į Kaliforniją ir iš ten jai atgabentų puodelį kapučino iš „Starbucks“. Dabar Britney reikalauja, kad jai viešbutyje būtų skirtas toks kambarys, kuriame niekas niekada nerūkė (nors ji pati, beje, rūko), lemputės turi būti ne ryškesnės nei 100 vatų, kiekviename kambaryje privalomos šviežiai skintos gėlės bei oro drėkintuvai, patys naujausi žurnalai bei kompaktiniai diskai su filmais, kuriuose vaidina Marilyn Monroe. Kartais ji paprašo, kad jos kambaryje būtų įrengtas striptizo stulpas.

Mariah Carrey

Savo vaikučius dievinanti dainininkė reikalauja, kad jai būtų išskirtas visas viešbučio aukštas, visuomet nuo viešbučio durų iki limuzino privalo būti patiestas raudonas kilimas, aukso apdaila vonios kambaryje ir ant lovos, kurioje turi būti paklota jos asmeninė patalynė. Maža to, niekam nevalia pratarti jai nė žodžio likus dviem dienoms iki jos koncerto. O maudosi ji, kaip ir jos šuo, tik mineralinio vandens pilnoje vonioje. Įdomiausia yra tai, kad užkulisiuose visuomet privalo stovėti žmogus, kuriam dainininkė paduoda iš burnos išimtą kramtomą gumą prieš išeidama į sceną.
 
Jennifer Lopez

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ši dainininkė apsigyvena tik tuose viešbučio kambariuose, kuriuose viskas – nuo baldų iki rankšluočių – yra sniego baltumo. Būtina sąlyga – baltų lelijų puokštė, kurią, Jennifer įsakymu, būtina keisti kas 3 valandas. Lopez dievina brangakmenius. Kelionės iš Kanų į Monte Karlą metu dainininkė, norėdama negirdėti greitaeigio katerio riaumojimo, reikalavo deimantais puoštų ausinių. Kartą Jennifer iš žinomo juvelyro Roberto Mouawado išsinuomojo papuošalų už 50 tūkst. JAV dolerių. Kai brangenybių šeimininkas pasiteiravo, kodėl gražuolė jų negrąžina, Lopez atstovas jam paskambino ir pranešė, kad ji tiesiog „nusprendė jas pasilikti“. Lopez nuolat lydi didžiulė ją aptarnaujančių žmonių svita. Vien tik jos antakiais rūpinasi du specialūs kosmetologai.

Iggy Pop

Roko atlikėjas reikalauja, kad kiekvieną dieną į jo viešbučio numerį būtų pristatyta brokolių. Ne, Iggy jų tikrai nevalgo, kadangi nemėgsta. Kopūstus jis užsisako vien tik tam, kad iš pykčio juos galėtų sumesti į šiukšliadėžę. Pop tvirtina, jog tai visuomet jam pakelia nuotaiką ir jis jaučia didžiulį moralinį pasitenkinimą. Be kopūstų, roko dainininkas reikalauja, kad prie viešbučio jį pasitiktų septyni liliputai su sportiniu „Jaguaru“ ir palydėtų jį iki koncerto aikštės.

Brigitte Bardot

Į žvaigždžių kaprizų metraštį visiems laikams buvo įtrauktas faktas, kai likus vos kelioms minutėms iki pasirodymo ant raudonojo kilimo, ekrano gražuolė pareiškė, jog publikai nepasirodys tol, kol neišsimaudys šampano vonioje.

Blake Lively

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė atleido du savo padėjėjus vien už tai, kad jie Blake žadino tam, kad ji suspėtų į serialo epizodo filmavimą. Ne paslaptis, kad Blake ir filmavimo aikštelėje nevengia pakelti balso ant paties režisieriaus. Priežastys – pačios įvairiausios: kartais Blake susierzina dėl to, kad jos kuriama herojė per mažai rodoma ekrane, o kartais – dėl to, kad jai  tiesiog neužtenka „Birkin“ rankinių...

Megan Fox

Ši mergužėlė išgarsėjo po pirmosios filmo „Transformeriai“ dalies. Kai buvo pradėtas filmuoti antras filmas, aktorė, pajutusi šlovės skonį, pradėjo ne juokais šokdinti visą filmavimo komandą. Iš pradžių Megan uždraudė aktorių atrankas organizuojantiems žmonėms kviesti bandymams brunetes: mat filmavimo aikštelėje ji norėjo būti „vienintelė tokia“. Vėliau atsisakė sveikintis su visais, išskyrus režisierių. Tačiau ir jis netrukus pateko Megan nemalonėn po to, kai išdrįso paprašyti  jos „truputį įdegti ir priaugti svorio“.

Beyonce

Ši atlikėja reikalauja asmeninio lėktuvo ir VIP apartamentų. Prieš atvykdama į Maskvą, Beyonce užsisakė gėlių kompozicijų iš baltų tulpių (BŪTINAI su pašalintomis kuokelėmis, nes ant jų kaupiasi žiedadulkės), egzotiškos žuvies patiekalų, kurie turėjo būti patiekti rytietišku stiliumi. Maža to, dainininkei turėjo būti skirta dešimt vienodų „Mercedes“ automobilių tamsintais langais – kad paparacai nesužinotų, kuriame iš jų važiuoja Beyonce.

Julia Roberts

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šiai aktorei filmavimo metu būtina kiekvieną rytą išsimaudyti šampano vonioje. Julia pamišusi dėl higienos, todėl skraido tik privačiais lėktuvais ir į kėdę sėdasi tik tuomet, kai prieš tai ją kruopščiai išdezinfekuoja. Maža to, aktorė, kurios honoraras siekia 25 mln. JAV dolerių už filmą, reikalauja, kad filmavimo metu būtų apmokėtos visos jos sąskaitos.

Sharon Stone

Juostos „Esminis instinktas 2“ filmavimo metu, šios aktorės reikalavimų sąrašas vos tilpo į penkis lapus. Ji reikalavo dviejų asmeninių asistentų, virėjo, trijų auklių (vienam sūnui) ir vairuotojo. Viešbutyje aktorė apsistoja tik prezidentiniuose numeriuose. O jei tenka kur nors važiuoti, jai turi būti parūpintas treileris, kuriame būtų lova, kondicionierius, vonia, dušas, televizorius, šaldytuvas, stereo sistema, viryklė, sofa-lova, telefono ir fakso aparatas.

Robbie Williamsas

Kartą šis atlikėjas pareikalavo, kad jam į viešbučio numerį būtų pristatyta gyva beždžionėlė. Nors prieš tai buvo pareikalauta britų televizijos vedėjo Bobo Holnesso nuotraukos ir japoniško medelio bonso. Mažiausiai keturios peleninės persirengimo kambaryje, du gesintuvai ir kvapų surinkėjas scenoje – tai daiktai, be kurių Robbie atsisako dirbti. Maža to, Williamsas – tikras švaruolis, jis reikalauja, kad po kiekvieno jo apsilankymo tualete būtų pakeistas unitazo dangtis. Kiekvienoje patalpoje privalo būti televizorius, kad dainininkas bet kada galėtų žiūrėti sporto ir muzikos kanalus.

Patricia Kaas

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienas iš keisčiausių atlikėjos reikalavimų – atskira vieta lėktuve jos dievinamai bolonei Tekilai. Šuo maitinamas tik pačios aukščiausios rūšies jautiena. Pačios dainininkės skonį ypač sunku nuspėti, todėl po koncerto į užkulisius paprastai patiekiama vakarienė iš šešių patiekalų – kas žino, ko šįkart ji užsigeis? Persirengimo kambaryje privalo būti 40 kg ledo gėrimams atšaldyti, 3 buteliai mineralinio vandens, 6 skardinės alaus, apelsinų sulčių, koka kolos, litras pieno ir pusė litro grietinėlės. Taip pat persirengimo kambaryje privalo šviesti labai ryškios lemputės ir jos jokiu būdu negali būti neoninės.

Marilyn Mansonas

Šis ekscentriškas dainininkas reikalauja, kad jo persirengimo kambaryje būtų pastatytas katinų tualetas – tam atvejui, jeigu „prispirs reikalas“ (jam tiesiog maloniau nusilengvinti ant smėliuko). Marilyn neišeis į sceną, prieš tai nesuvalgęs saujos guminių meškučių „Haribo“, truputį kukurūzų spragėsių ir bulvių traškučių. Maža to, visas maistas ir stalo įrankiai privalo būti atšaldyti. Taip pat autobuse, kuriame važiuoja atlikėjas, visuomet privalo būti 20 kg ledo kubeliais. Labai vėsu privalo būti ir dainininko viešbučio kambaryje, manoma, kad taip stengiamasi apsaugoti nuo nutekėjimo atlikėjo veidą dengiantį storą grimo sluoksnį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai