Thomas Markle atskleidė skandalingų detalių apie karališkąją šeimą: už tai gavo apvalią sumą pinigų

Thomas Markle'as, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-20 08:00
Dėl skubiai atliktos širdies operacijos karališkąsias vestuves praleidęs Thomas Markle'as pasirodė televizijos laidoje „Good Morning Britain“, kurioje papasakojo apie savo išgyvenimus per pastaruosius kelis mėnesius. Princo Harry nuotakos Meghan tėvas prakalbo ir apie lemtingą telefoninį pokalbį su princu.

Tačiau, pasirodo, tai dar ne viskas. Už šį interviu T.Markle buvo sumokėta net 10 tūkst. svarų sterlingų. Įdomiausia tai, kad Thomas spaudoje ne kartą yra deklaravęs, jog gyvena kukliai ir toks gyvenimo būdas jam patinka. Jis yra minėjęs, kad iš savo dukros niekada nereikalavo nė cento ir pinigų jam nereikia.

Pirmadienį pasirodęs interviu susilaukė daugybės prieštaringų reakcijų. Nenuostabu, Thomas britų televizijai atskleidė intriguojančių detalių, apie kurias anksčiau kalbėta nebuvo – nuo princo Harry pažado niekada nekelti rankos prieš Meghan iki to, kad jis palaiko Brexit ir Donaldą Trumpą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

M.Markle tėvas savo žento dar nėra matęs gyvai. Praėjusių metų gruodį princas Harry paskambino Thomui ir paprašė palaiminti jo bei Meghan santuoką. Į tokį prašymą Thomas atsakė: „Tu esi džentelmenas. Prižadėk, kad niekada nepakelsi rankos prieš mano dukterį ir aš suteiksiu tau leidimą ją vesti.“

T.Markle'as apgailestavo, kad pats negalėjo palydėti savo dukters prie altoriaus. Jis atviravo, kad labai pavydėjo šią garbingą pareigą perėmusiam princui Charlesui, tačiau kartu jam dėkojo už tokį gražų gestą.

73-ejų vyro sveikata sustreikavo, kai paaiškėjo, kad jis kartu su paparacu surežisavo visą fotosesiją. Thomas atsiprašė jaunavedžių dėl tokio savo elgesio ir džiaugėsi, kad Meghan bei Harry buvo tokie supratingi ir atlaidūs.

T.Markle'as negali sulaukti, kada galės nuvykti į Londoną ir susipažinti su naująja savo šeima, taip pat ir karaliene Elizabeth II. Tik nežinia, ar karališkoji šeima pasikvies Thomą į svečius, mat interviu metu jis atskleidė ir daugiau savo naujųjų giminaičių paslapčių.

Kensingtono rūmai atsisako komentuoti Thomo tvirtinimus, esą princas Harry palaiko Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos ir tiki, kad JAV prezidentui Donaldui Trumpui reikia suteikti progą.

Karališkoji šeima jokiais būdais negali išsakyti savo nuomonės politiniais klausimais, ji visada privalo išlikti neutrali. Todėl toks princo Harry uošvio pareiškimas per televiziją sukėlė nemažą šurmulį Didžiojoje Britanijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai