Thomas Markle'as neketina dukters palikti ramybėje: jau planuoja savarankišką kelionę į Londoną

Princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan ir jos tėvas Thomas Markle'as / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-19 08:13
Princo Harry žmonos Sasekso hercogienės Meghan šeimyniškos problemos niekaip nesibaigia. Jos skandalingai pagarsėjęs tėvas Thomas Markle'as vis nesuvaldo liežuvio – komentarais bulvarinei žiniasklaidai švaistosi į kairę ir į dešinę. Pasirodo, jis taip elgiasi tyčia.

Portalą TMZ vyras patikino, kad neužsičiaups tol, kol karališkoji šeima pradės su juo bendrauti. Žinoma, už kiekvieną interviu jis gauna apvalią sumą pinigų. Būtent šis faktas labiausiai erzina Meghan bei Harry.

Thomas pasakojo, jog su žiniasklaida bendrauja tik tam, kad atkreiptų dukters dėmesį. Su ja vyras nebendravo nuo pat karališkųjų vestuvių, vykusių gegužę.

„Tylėjau ištisus metus, o spauda mane talžė kiekvieną dieną, rašydama, jog esu atsiskyrėlis, besislepiantis Meksikoje. Todėl aš papasakojau savo istoriją.

Pasirodo, interviu užtraukė tylą iš karališkosios šeimos pusės. Taigi, aš daviau dar vieną interviu, kad tą tylą nutraukčiau. Viskas, ką jiems tereikia padaryti, tai kalbėtis su manimi“, – TMZ sakė Thomas.

Liepos 18-ąją T.Markle'ui sukako 74 metai. Amerikietis išreiškė viltį, kad galbūt bent šia proga dukra jam paskambins pasikalbėti.

Tačiau karališkosios šeimos stebėtojai dėl to labai abejoja. Mat Thomas ne tik parsidavė paparacams, bet ir išklojo karališkosios šeimos paslaptis žiniasklaidai, pasakojo visiems, kokia nelaiminga atrodo jo dukra.

Thomas tikina, kad jei Kensingtono rūmai neleis užmegzti jam kontakto su dukra, jis imsis ryžtesnių veiksmų. T.Markle'as pasiryžęs artimiausiu metu atskristi į Londoną ir pabandyti susirasti dukterį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai