Theresa Vail laužo standartus: gražuolė pirmą kartą „Mis Amerika“ konkurso istorijoje atrankų podiumu žengė nebandydama nuslėpti tatuiruočių

Theresa Vail / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Mis Amerika“ atrankose dalyvavusi gražiausia Teksaso valstijos mergina tituluota gražuolė Theresa Vail tapo pirmąją visų laikų konkurso dalyve, kuri nesistengė nuslėpti savo kūną puošiančių tatuiruočių, rašo nydailynews.com.

Theresa Vail, pelniusi „Mis Kanzasas“ titulą, pasirodė „Mis Amerika“ atrankose Atlantik Sityje apsirengusi raudonos spalvos maudymosi kostiumėliu. Gražuolei žengiant podiumu buvo sunku nepastebėti jos šoną puošiančių įspūdingų tatuiruočių.

Theresa Vail / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Theresa Vail / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kanzaso valstijos universitetą baigusi 22-ejų T.Vail, kuri laisvalaikiu mėgsta užsiimti boksu ir šuoliais parašiutu, tikino net nebandžiusi nuslėpti savo kūną dailinančių tatuiruočių.

„Mano įsitikinimu, moterys turi nebijoti laužyti nusistovėjusių stereotipų ir rodyti savo kūną tokį, koks jis yra. Būčiau didelė veidmainė, jei slėpčiau savo tatuiruotes. Kaip aš galėčiau sakyti visoms moterims būti bebaimėmis ir nebijoti savęs parodyti, jei pati slėpčiau savo kūną? Esu tokia, kokia esu, o tatuiruotės yra mano dalis ir aš nė kiek nebijau jų parodyti“, – savo tinklaraštyje pareiškė Theresa Vail.

Gražuolės kūną puošiančios tatuiruotės merginai turi itin svarbią reikšmę, jos simbolizuoja ramybę ir susitaikymą su savo praeityje patirtomis skriaudomis.

„Mis Amerika“ konkurso organizatoriai šiais metais leido dalyvauti ir tatuiruotoms merginoms.

„Mes tikime, kad kiekviena konkurso dalyvė gali parodyti savo individualią asmenybę ir mes esame laimingi, galėdami jas paremti“, – atskleidė „Mis Amerika“ organizacijos prezidentė Sharon Pearce.

Skaitykite daugiau