The Weeknd paaukojo pusę milijono dolerių su rasizmu kovojančioms organizacijoms: ragina prisidėti ir kitus

The Weeknd / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-06 17:02
Kanadiečių dainininkas Abelis Makkonenas Tesfaye, geriau žinomas The Weeknd slapyvardžiu, po afroamerikiečio George'o Floydo mirties skyrė net pusę milijono dolerių trims su rasizmu kovojančioms organizacijoms paremti.

200 tūkstančių dolerių jis paaukojo „Black Lives Matter Global Network“ organizacijai, dar 200 tūkstančių organizacijai „The Colin Kaepernick Know Your Rights Camp Legal Defense Initiative“ ir 100 tūkstančių – „National Bail Out“. 

„Palaikau brolius ir seseris, kurie kasdien rizikuoja viskuo tam, kad pakeistų mūsų gyvenimus. Visus su didelėmis kišenėmis kviečiu aukoti ir aukoti daug. Žinoma, jeigu turite mažai – prašau duokite tiek, kiek galite sau leisti. Prisidėkite nors truputį“, – socialiniuose tinkluose rašė The Weeknd. 

 

 

Primename, kad gegužės 25 dieną afroamerikietis G. Floydas buvo areštuotas dėl įtariamo mėginimo atsiskaityti padirbtu banknotu vienoje parduotuvėje. Išėjęs iš prekybvietės, vyras buvo sulaikytas ir netrukus mirė. Vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas policijos pareigūnas Derekas Chauvinas, laikantis prispaudęs prie žemės G. Floydą, buvo nufilmuotas mobiliuoju telefonu ir paviešintas. Šis incidentas išprovokavo didžiulius protestus Jungtinėse Valstijose. 

Remiantis ekspertų išvadomis 46-erių G. Floydas mirė dėl uždusimo, kurį sukėlė pareigūnų fiziniai veiksmai.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai