„The Roop“ žinia gerbėjams: atskleidė, ar dalyvaus „Eurovizijoje“

„The Roop“ / Rasos Virketytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-01 09:27
Pernai „Eurovizijoje“ Lietuvai astovavę „The Roop“ penktadienį išleido naują kūrinį „Ohmygodable“, kuris paskatino gandus dėl grupės dalyvavimo 2022-ųjų „Eurovizijoje“. Kelias dienas trukusias gerbėjų spėliones „The Roop“ pagaliau nutraukė: šiemet konkurse jie nepasirodys.
Gandus dėl „The Roop“ ketinimų trečią kartą iš eilės dalyvauti „Eurovizijoje“ sukėlė praėjusią savaitę pristatytas kūrinys „Ohmygodable“ ir „Youtube“ platformoje prierašas prie vaizdo klipo – „Eurovision 2022“.

Kalbas paskatino ir kitos detalės: atrankai tinkama dainos „Ohmygodable“ trukmė (lygiai trys minutės), klipe pasirodantys šokėjai Marijanas Staniulėnas ir Miglė Praniauskaitė, kurie šoko ir skambant euroviziniams kūriniams „On Fire“ ir „Discoteque“.

„The Roop“ – „Ohmygodable“:

Visgi 2022-ųjų „Euroviziją“ grupė „The Roop“ ketina praleisti. Savo sprendimu ir jo motyvais grupė pasidalijo oficialioje savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
 
„Dėl dalyvavimo Eurovizijos atrankoje. Jau nuo pat gegužės mėnesio, kuomet įvyko Eurovizijos finalas Roterdame, mes vis sulaukiame prašymų grįžti į atranką ir dalyvauti vėl ir vėl. Mes nesakome „ne“ ir nesudeginame tiltų bei neuždarome durų šiai idėjai. Tačiau tai galbūt įvyks ne šiais metais.
 
Mus Eurovizija išmokė labai daug dalykų. Čia turi būti įdomus tarptautiniame kontekste. Dėl to eidami ten turėjome žvelgti plačiau.
 
Norime keliomis patirtimis pasidalinti ir su naujais dalyviais. Čia ne tik daina yra esmė, bet ir kaip tu ją pateiki – vaizdas turi derėti su kūriniu. Tai gali būti ir paprastas rūbas su surišta netvarkinga kasele, ir daug šokio, ir fejerverkų. Nesuplak visko. Tiesiog pajausk, ką tu nori pasakyti ir laikykis tos krypties. Negalvok, ar tai bus Euroviziška. Tokio standarto jau nėra. Eurovizija yra ne tikslas, o nuostabi pradžia. Tad nenuleisk rankų, nesvarbu kaip tau besisektų.
 
Mes esame labai laimingi, kad Eurovizijos fanai visoje planetoje mus įsileido į savo širdis. Tai yra vieninga ir tik gerų emocijų kupina šeima, kurioje jaučiamės jaukiai.
 
THE ROOP muzikos kelionė tęsiasi! Mes planuojame aplankyti kuo daugiau šalių jau ateinantį pavasarį ir padėkoti už palaikymą bei pristatyti naujas dainas, viena iš jų – „Ohmygodable“. Ši daina vis kyla į klausomumo viršų. Ją pradeda groti vis daugiau radijo stočių. Esame labai laimingi!
 
Linkime meilės, nes tai viskas, ką turime iš tikro“, – rašė grupė „The Roop“.
 

//EN// Regarding our participation in Eurovision Selection. Ever since the Grand Eurovision Final in Rotterdam in May we...

Posted by THE ROOP on 2021 m. lapkričio 30 d., antradienis

Žmonės.lt primena, kad „The Roop“ 2021-ųjų „Eurovizijoje“ dalyvavo su daina „Discoteque“. Lietuvos atstovai pateko į finalą ir jame užėmė aštuntąją vietą. 

Grupė Lietuvai turėjo atstovauti ir 2020 m. konkurse. Jų kūrinys „On Fire“ pelnė pasaulinį pripažinimą, o grupei buvo prognozuojama prizinė vieta. Deja, „Eurovizija“ neįvyko dėl koronaviruso pandemijos.

Naujausi straipsniai