„The Roop“ pasiekimai svetur: įrašė dainas „Warner Music“ Suomijos padalinyje

Grupė „The Roop“ studijoje „Warner Music“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-30 14:36
Grupė „The Roop“ ką tik grįžo iš Helsinkio. Ten apsilankė vienos iš trijų didžiausių pasaulio muzikos įrašų kompanijų – „Warner Music“ kvietimu. Įrašų banginio Suomijos padalinyje gimė naujos dainos. Rezultatas jau dabar intriguoja.

„Ši kelionė buvo svarbi tuo, kad tai yra tvirtas žingsnis pirmyn. Ji ženklina mūsų praktinio tarptautinio bendradarbiavimo startą. Pradėti įrašai pasaulinio lygio studijoje, įvyko diskusijos su muzikos prodiuseriais ir marketingo specialistais. „The Roop“ iš arti pažino „Warner Music“ kompaniją, kuri bendradarbiauja su garsiausiais muzikos pasaulio vardais, nuo Madonnos ar Dua Lipos iki „Red Hot Chili Peppers“. Patekimas į tokį muzikos baseiną – istorinis įvykis“, – sakė grupės prodiuseris Lauras Lučiūnas.

Grupė „The Roop“ studijoje „Warner Music“
Grupė „The Roop“ studijoje „Warner Music“

Profesionalioje suomių garso įrašų studijoje „The Roop“ dirbo keturias dienas. Pasak grupės, suomiai labai rimtai vertina pandemiją, tad jokių rankų paspaudimų pažinties akimirką ar kito tiesioginio kontakto. Tačiau studijose darbas buvo organizuotas tiesiog puikiai.

„Džiaugiamės šia patirtimi. Dirbti su kitos šalies aukšto lygio profesionalais yra labai naudinga. Geras rezultatas jau net dabar girdimas, nors kūriniai dar nėra visiškai pabaigti“, – kalbėjo grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Grupė „The Roop“ studijoje „Warner Music“
Grupė „The Roop“ studijoje „Warner Music“

Tokios darbinės lietuvių grupės kelionės vyks vis dažniau. Lygiagrečiai daug darbų vyksta nuotoliniu būdu, todėl galimi karantinai ar keliavimo ribojimai „The Roop“ veiklos nesustabdys. Šiuo metu grupė sutelkusi dėmesį į 15 naujų dainų, iš kurių 9 bus įtrauktos į planuojamą albumą. Premjera įvyks kitais metais.

Naujausi straipsniai