THE ROOP uždainavo lietuviškai ir pristato eksperimentinį vaizdo klipą „Keista Draugystė“

THE ROOP / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-11 12:04
„Vis sulaukdavome klausimo, kodėl nedainuojame lietuviškai. Atsakymas išties labai paprastas – tiesiog dainų tekstai nuguldavo anglų kalba. Tačiau su šiuo kūriniu nutiko kitaip – ėmė ir pasirašė gimtąja“, – atskleidė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Vaizdo klipas „Keista Draugystė“ – dviejų, ilgą laiką draugaujančių, žmonių dialogas. Tai vizualinė istorija apie tikrą, nesurežisuotą santykį. Vaidotas ir Deimantė kartu jau dešimt metų, filmavimo aikštelėje jie buvo vieninteliai dalyviai. Prisitaikę prie saulės ritmo, vyras ir moteris filmavo vienas kitą dvi dienas lygiai po tris valandas, kad išgauti fotografišką tamsos ir šviesos žaismą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Vaizdo klipe galima stebėti, kaip natūralus apšvietimas laužo erdvę, apšviečia ir temdo mūsų kūnus. Sakyčiau, tai eksperimentinė vizualizacija, kai filmavimo procese nebuvo prisirišta prie galutinio rezultato, tiesiog atsiduodant “čia ir dabar” akimirkai. Filmuodama Vaidotą, visiškai pamiršau save, tai buvo išlaisvinantis kūrybinis procesas“, – sako Deimantė.

Poproko grupė THE ROOP šiuo metu daug laiko praleidžia įrašų studijoje, mat intensyviai įrašinėja spalio mėnesį pasirodysiantį antrąjį savo albumą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai