„The Roop“ staigmena gerbėjams: akustinė „Discoteque“ versija priverčia suklusti

„The Roop“ / Tomo Kaunecko nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-25 17:10
Iki „Eurovizijos“ dainų konkurso likus kiek mažiau negu mėnesiui, Lietuvai jame atstovausianti grupė „The Roop“ su gerbėjais dalijasi nauja eurovizinės dainos „Discoteque“ versija – šįkart kūrinys suskambo išties netikėtai.

Iki pandemijos buvo įprasta, kad prieš „Eurovizijos“ dainų konkursą vykdavo įvairūs renginiai, kuriuose dalyvaudavo įvairių šalių atstovai ir gyvai atlikdavo savo kūrinį.

Šiemet dėl koronaviruso pandemijos tokie renginiai neįvyko, tad nuspręsta šią gražią tradiciją perkelti į internetą – daugelis „Eurovizijos“ dalyvių savaitgalį pasidalino savo gyvai atlikto kūrinio įrašu: ne išimtis ir Lietuvai atstovausianti grupė „The Roop“.

Šįkart „The Roop“ išties nustebino – šokti iki šiol „kvietusią“ dainą „Discoteque“ grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius sudainavo visiškai kitaip: gerbėjų teismui pateikė akustinę kūrinio versiją.

Ir išties, prie nuotaikingosios „Discoteque“ versijos pripratę gerbėjai bus priversti suklusti – akustinė dainos versija kūriniui suteikė visiškai naujų spalvų.

Įvertinkite patys:

Visą renginį galite pamatyti čia:

Roterdamas jau ruošiasi

Liekant vis mažiau laiko iki Roterdame vyksiančio „Eurovizijos“ dainų konkurso, šou rengėjai atskleidžia vis daugiau detalių. Visai neseniai organizatoriai parodė, kaip atrodys pandemijos sukaustyto konkurso scena.

Eurovision.tv praneša, kad šiam darbui prireikė beveik dviejų savaičių – per šį laiką buvo ne tik įrengta scena, bet ir žaliasis kambarys, kuriame dalyviai tradiciškai lauks rezultatų. Žaliasis kambarys šiais metais įrengtas prie pat scenos, kur įprastai būriuodavosi tūkstančiai žiūrovų.

„Eurovizijos“ scena / „Scanpix“ nuotr.
„Eurovizijos“ scena / „Scanpix“ nuotr.

Pirmieji dalyviai į Roterdamą planuoja atvykti jau gegužės 8-ąją. Tuomet prasidės pasirodymų repeticijos.

„Daugelis žmonių dėl pandemijos neturėjo darbo visus metus, todėl džiaugiamės, kad pagaliau viskas prasideda“, – sakė konkurso prodiuseris Sietse Bakkeris.

Žmonės.lt primena, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas šiemet vyks gegužės 18-22 dienomis. Lietuvos atstovai grupė „The Roop“ pasirodys pirmąjame šou pusfinalyje: į sceną žengs pirmieji. 

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.

Naujausi straipsniai