„The Roop“ šokis: kuo ypatingas jį įkvėpęs Arvydo Sabonio „ančiukas“?

„The Roop“ video fragmentai ir A.Sabonio „ančiukas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-22 14:14
„The Roop“ pristačius eurovizinę dainą ir jos vaizdo klipą, užsiminta ir apie tai, jog atlikėjus šįmet šokiui įkvėpė legendinis Arvydo Sabonio judesys krepšinio aikštelėje. Ar dar prisimenate, koks?

„The Roop“ naujausias video klipas ir eurovizinė daina – kone labiausiai aptarinėjama penktadienio muzikinė naujiena. Jau nuo praėjusių metų, kai dėl nedėkingai susiklosčiusios situacijos atlikėjai negalėjo dalyvauti „Eurovizijos“ konkurse, visi užgniaužę kvapą laukė, ką grupė paruoš šįmet.

„The Roop“ kūrinys „Discoteque“ akimirksiu susižėrė daug liaupsių, o per pirmąsias valandas „Yotube“ buvo peržiūrėtas kelis šimtus tūkstančių kartų.

Pristatę dainą atlikėjai teigė, kad vieną savo naujojo šokio, demonstruojamo videoklipe, judesį jie pasiskolino iš legendinio krepšinio žaidėjo, LKF prezidento A.Sabonio. 

Kuo gi ypatingas A.Sabonio „ančiukas“?

Šis A.Sabonio „ančiukas“ išpopuliarėjo 1987 metais, kai Sovietų sąjungos superfinale „Žalgiris“ žaidė prieš Maskvos CSKA. Rungtynėse A.Sabonis iš viso pelnė 28 taškus.

Kovoję ne namuose žalgiriečiai su legendinio krepšininko pagalba trečiose superfinalo rungtynėse pelnė svarbią pergalę 93:83. Kartu su istoriniu maču nepamirštamas liko ir A.Sabonio judesys krepšinio aikštelėje.

Žiūrėkite video:

Atsirado interpretacijų, jog taip sportininkas norėjo pašiepti savo varžovus. Tiesa, vėliau pats A.Sabonis teigė, kad žymusis „ančiukas“ – tai gestas, reiškiantis, jog priešininkai aukso medalių tais metais jau nepamatys – nuplaukė kaip ančiukas.

„The Roop“ eurovizinė daina ir klipas „Discoteque“:

Naujausi straipsniai