„The Roop“ sėkmės finale linki Lietuvos kariuomenė: „Discoteque“ atliko Sausumos pajėgų orkestras

„The Roop“ palaiko Lietuvos kariuomenė / „Scanpix“ ir soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-22 17:51
Lietuvos kariuomenė prisidėjo prie gražios iniciatyvos skleisti žinią apie Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“ „The Roop“ bei juos palaikyti. Daina „Discoteque“ nuskambėjo kitaip, ją sugrojo Sausumos pajėgų orkestras.

„Šįvakar – „Eurovizijos finalas“, o Lietuvos kariuomenė, kartu su Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionu ir Sausumos pajėgų orkestru, palaiko ir linki sėkmės THE ROOP!“ – skelbė oficialus Lietuvos kariuomenės puslapis feisbuke. Orkestras pristatė savą dainos „Discoteque“ versiją.

Sausumos pajėgų orkestras – „Discoteque“:

Sausumos pajėgų orkestras - Discoteque

Šįvakar - Eurovizijos finalas, o Lietuvos kariuomenė kartu su Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas ir Sausumos pajėgos orkestru palaiko ir linki sėkmės THE ROOP!

Posted by Lietuvos kariuomenė on Friday, May 21, 2021

Žmonės.lt primena, kad jau šį vakarą sužinosime, ar mūsų atstovams pavyks su geltonąja banga nuvilnyti per visą Europą ir žymiausiame dainų konkurse išplėšti pergalę.

2020-aisiais „Eurovizijos“ konkursas dėl pandemijos nevyko, tad po pertraukos jis sugrįžo su ryškiais dalyviais, didžiuliu šou bei puikiai pažįstamais veidais iš praėjusių metų. Roterdame surengtame konkurse iš viso varžėsi 39 šalys, pirmajame pusfinalyje pasirodė – 16 šalių, tarp kurių dalyvavo ir Lietuvos grupė „The Roop“. Mūsų atstovai jau finale ir jame kovos su 25 šalimis. 

„Discoteque“ mes kalbame apie vidinį išsilaisvinimą. Dažnai sakome, kad esame laisvi ir gyvename laisvame pasaulyje, bet daugiausia suvaržymų turime savo viduje. Todėl šia daina norime išjudinti kiekvieno vidų, kuriame yra per daug kritikos sau, baimės atrodyti keistai. Kartais nenorime priimti savo kūno, netgi varžomės savo patrauklumo.

Dainos unikalumą atskleidžia ir kiek neįprasta pagrindinė melodijos linija. Ji primena senas lietuvių liaudies dainas. „Kūrinio priedainį atliekame staccato formoje, jei pakeistume jį į legato, būtų labai aiškus tradicinių dainų motyvas. Liaudies muzikos skambesį pritaikėme šiuolaikiniam skoniui“, – apie dainos struktūrą pasakoja grupės vokalistas V.Valiukevičius.

Lietuviai šį vakarą finale pasirodo 18 numeriu.

„The Roop“ – „Discoteque“:

 

Naujausi straipsniai