„The Roop“ proveržis – „Eurovizijos“ svetainėje gerbėjai nugalėtojais išrinko lietuvius

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-22 22:55
„Eurovizijos“ sekėjų pamėgta interneto svetainė Esctoday.com prieš finalą surengė balsavimą, kuriame gerbėjai galėjo atiduoti simpatijas jiems labiausiai patikusiam finalistui. Rezultatai – pamalonins lietuvius, mat būtent mūsų atstovai „The Roop“ atsidūrė lentelės viršuje.

Tris valandas vykęs balsavimas parodė, kad „Eurovizijos“ gerbėjai labiausiai palaiko „The Roop“. Savo balsus jie taipogi skyrė Ispanijai, Maltai, Albanijai ir Kiprui. Toks buvo balsavusiųjų penketukas.

Gerbėjų balsavimas „Eurovizijos“ svetainėje
Gerbėjų balsavimas „Eurovizijos“ svetainėje

Grupė „The Roop“ šiame puslapyje laimėjo ir prieš pusfinalį.

Interaktyvus balsavimas vyko visos pusfinalio transliacijos metu, o gerbėjai galėjo stebėti besikeičiančius rezultatus.

Praėjusiais metais neįvykus konkursui, panaši apklausa buvo taip pat surengta. Prašyta įvertinti dalyvauti planavusias šalis.

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

„The Roop“ daina „On Fire“ tuomet pelnė daugiausiai konkurso gerbėjų simpatijų.

Akivaizdu, kad antrus metus iš eilės balsuojantieji „Eurovizijos“ mylimiausiais karūnuoja „The Roop“.

Prieš pat finalą kalbėdami su Lrt.lt „The Roop“ pasidžiaugė sulaukę prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo bei palinkėjimų.

„Buvo labai smagus pokalbis. Jis palinkėjo mums eiti savo keliu“, – sakė „The Roop“ muzikantai.

„Dabar pradeda įsijunginėti kelionės atgal nuotaika, nesvarbu, kaip baigsis, lagaminus vis tiek reikia krautis. Kol kas to nedarome, finišo tiesiosios dar nepasiekėme“, – kalbėjo „The Roop“.

Raudonais kostiumais į konferenciją atvykę vyrukai juokėsi, kad visiems padarys staigmeną ir finale uždainuos „On Fire“. Žinoma, tai tebuvo pokštas. Grupė patvirtino, kad šį vakarą užkurs diskoteką. 

Muzikantai padėkojo savo gerbėjams už palaikymą ir kvietė balsuoti finale už „The Roop“ užsienyje gyvenančius lietuvius:

//LT// Lentelėje susirask šalį, kurioje dabar gyveni. Šalia parašytas numeris, kaip balsuoti už THE ROOP toje šalyje....

Posted by THE ROOP on 2021 m. gegužės 22 d., šeštadienis

Naujausi straipsniai