„The Roop“ prognozės „Eurovizijoje“ keičiasi: grupę lenkia rusai ir islandai

„The Roop“, „Daði & Gagnamagnið“, „Little Big“/ Teodoro Biliūno, organizatorių ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-03 15:20
Vasario 15 d. išaiškėjus nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ nugalėtojams „The Roop“ grupės daina kartu su vaizdo įrašu buvo patalpinta oficialiame dainų konkurso „YouTube“ kanale. Čia lietuvių kūrinys „On fire“ susilaukė neįtikėtino dėmesio: peržiūrų skaičiumi pralenkė likusius dalyvus, o lažybų metu grupei buvo pranašaujama pirma vieta. Tačiau išaiškėjus Rusijos ir Islandijos „Eurovizijos“ atstovams – prognozės pasikeitė.

Paskelbtais duomenimis šiuo metu pirmą vietą su 13 proc. tikimybe laimėti užimą Islandijos atstovai „Daði & Gagnamagnið“ ir jų gimtąja bei anglų kalba atliekama daina „Gagnamagnið" (Think About Things).

Vos 3 proc. nusileidžianti rusų grupė „Litlle Big“ užima antrąją vieta. Įdomu tai, kad Rusijos atstovų daina, su kuria jie planuoja pasirodyti šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Roterdame dar nėra žinoma. Manoma, kad aukšta vieta šiai grupei pranašaujama dėl dar anksčiau išleistos jų dainos „SKIBIDI“, kuri tapo hitu.

Nors dar prieš keletą dienų pirmavę „The Roop“ su daina „On Fire“ taip pat, kaip ir rusų grupė turi 10 proc. tikimybę laimėti, šiuo metu jie yra trečioje lažybininkų lentelės vietoje.

Primename, kad Lietuvai atstovaujanti grupė „The Roop“ pasirodys pirmajame dainų konkurso pusfinalyje, pirmoje jo dalyje gegužės 12 dieną.

Kartu pasirodys ir šių šalių atstovai: Airijos, Australijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Izraelio, Kipro, Kroatijos, Norvegijos, Maltos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Šiaurės Makedonijos, Švedijos bei Ukrainos.

 

„Eurovizijos“ lažybininkų prognozės (kovo 3 d. duomenys):

„Eurovizijos“ lažybininkų prognozės (kovo 3 d. duomenys)/ Eurovisionworld.com šaltinis
„Eurovizijos“ lažybininkų prognozės (kovo 3 d. duomenys)/ Eurovisionworld.com šaltinis

Naujausi straipsniai