„The Roop“ prabilo apie M.A.M.A apdovanojimus: „Sudarėme klaidingą įspūdį“

M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-29 22:09
Šeštadienį praūžę M.A.M.A apdovanojimai dėl galimų karantino pažeidimų kelia aistras – visuomenė pasipiktino, jog ant raudonojo kilimo pozavę nominantai nedėvėjo kaukių ir nesilaikė saugaus atstumo. Keturias statulėles šiuose apdovanojimuose pelnę „The Roop“ atkreipė gerbėjų dėmesį į tai, ko televizijos žiūrovai nematė. Pasak grupės narių – gerbėjams galėjo susidaryti klaidingas įspūdis.

Savo poziciją „The Roop“ išdėsė socialiniame tinkle „Facebook“. 

„Gavome 4 apdovanojimus, tačiau nespėjome jais pasidžiaugti. Šie muzikos apdovanojimai – mums gyvenime pirmieji, tad susijaudinimo buvo nemažai. Dėmesys mūsų grupei taip pat išaugo ir dabar atrodo, kad visų kitų dalyvių elgesys yra klijuojamas ir mums. Mes galime būti atsakingi tik už save.

Nors kūryba, jos atlikimas bei dalyvavimas televizijoje yra mūsų tiesioginė darbo dalis, manome, kad apdovanojimuose galėjome būti su kaukėmis ne tik užkulisiuose, bet ir dėvėti viešai (ant raudonojo kilimo bei nominantų zonoje), nors kiekvienam buvo atlikti covid testai ir labai stengėmės išlaikyti atstumus su kitais žmonėmis. Taip sudarėme klaidingą įspūdį, kad mums kaukės nebūtinos, kad jų neturėjome ar kad visai nedėvėjome. 

Įvyko paprastas žmogiškas dalykas – prieš pozuojant nuotraukoms ar ruošiantis lipti ant scenos, mes nusiimdavome kaukes, kad veido emocijos būtų geriau matomos žiūrovui. Dėl jaudulio net nepagalvojome, kad tai gali sudaryti klaidingą vaizdą. 

Sąmoningai vykome be savo žmonų ar sužadėtinių, nors šventė mums didelė – 5 nominacijos ir 4 laimėjimai. 

Visą ilgo karantino periodą sąžiningai laikėmės taisyklių, agitavome jų laikytis ir kitus, stengėmės atrasti būdų, kaip išgyventi ir toliau kurti nedėkingomis sąlygomis.

Nuo pat grupės pradžios mūsų tikslas buvo įkvėpti kitus. Tuo pačiu suprantame, kad nėra tobulų žmonių pasaulyje, tad klaidos yra neišvengiama gyvenimo dalis. Jas priimame ir mokomės, kad ateityje galėtume jų jau nebekartoti“, – rašė grupės nariai.

Naujausi straipsniai