„The Roop“ pirmadienio vakaras svarbus kaip ir pusfinalio: grupę įvertino žiuri

„The Roop“ „Eurovizijos“ atidarymo renginyje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-17 19:50
Pirmadienio vakarą „The Roop“ dalyvavo specialioje repeticijoje, kuri tokia pati svarbi, kaip ir pusfinalio pasirodymas. Grupę vertino skirtingų šalių žiuri ir jie gavo pusę taškų, kuriuos susumavus su žiūrovų, gegužės 18 d. bus išrinkti geriausieji.

Roterdame „The Roop“ ruošiasi lemtingam pasirodymui. Pirmadienį, specialios repeticijos metu, grupei konkurse dalyvaujančių šalių žiuri skyrė savo balus. 

Šie balai antradienį bus susumuoti su žiūrovų balsais ir paaiškės, kas keliaus į finalą.

„Jaučiamės puikiai, džiaugiamės, kad pavyko gerai pasirodyti pirmosios generalinės repeticijos metu. Netrukus mūsų laukia žiuri vertinimas. Tai – rimtas pasirodymas. Ši repeticija mums duos jau pusę taškų. Ją stebės visų šalių žiuri, tad vakaras – tiek pat svarbus, kiek rytojaus“, – Lrt.lt tiesioginės transliacijos metu dar prieš lemtingąją repeticiją sakė grupės vokalistas V.Valiukevičius.

Konferencijos metu vyrukai džiaugėsi komandiniu darbu, apšvietėjų ir scenos darbuotojų susitygavimu. Anot jų, visi techniniai dalykai einasi sklandžiai, bet kokių trikdžių nuo pat pradžios pavyko išvengti.

„Eurovizijos“ atidarymo vakaras, „The Roop“ / EBU / Andres Putting nuotr.
„Eurovizijos“ atidarymo vakaras, „The Roop“ / EBU / Andres Putting nuotr.

Grupė pasakojo, jog kiekvieną dieną daugiausiai laiko jie skiria poilsiui, stengiasi išlikti ramūs, saugūs ir rūpinasi savo emocine sveikata. Nepaisant to, interviu maratono ir dėmesio centre šiuo metu atsidūrusiems „The Roop“ – svetima monotonija.

„Kiekviena diena – skirtinga. Esame trise, kurie nueina anksčiausiai miegoti iš visų, nes žinome, kad reikės daug dirbti. Džiaugiamės, kad mūsų viešbutis centre, tad pasitreniruojame apeidami aplink jį keletą ratų.  Na, o patį Roterdamą pamatėme per pirmąsias dienas, bet atvažiavome čia juk ne dėl miesto, o atstovauti Lietuvai“, – Lrt.lt sakė Vaidotas.

Paklaustas apie šeštadienį vykusią atidarymo ceremoniją Roterdame, grupės lyderis neslėpė sulaukęs daug demesio iš užsienio žiniasklaidos.

„Labai džiaugiamės tuo dėmesiu ant turkio spalvos kilimo. Kokia devyniasdešimt procentų žurnalistų rodė jį mums ir manome, jog tai – puiku.“

Apie savo aprangą ant iškilmingo kilimo „The Roop“ taip pat turėjo ką pasakyti.

„Pirmasis klausimas jums, ar tai kiltas ar sijonas, o antras klausimas – koks skirtumas? Norėjome sumiksuoti daug kultūrų, nes „Eurovizija“ yra  apie įvairovę. Tiems, kurie vis dar pergyvena kaip kas atrodė, siūlyčiau į viską žiūrėti paprasčiau. Mes visuomet už džiaugsmą ir laimę būti savimi.

Susilaukėme daug komentarų iš žurnalistų, kurie mus kalbino. Atsiliepimai buvo geri“, – sakė Vaidotas.

„The Roop“ konferencijos metu aptarė ne tik pastarąsias dienas juos lydėjusias emocijas, tačiau atskleidė ir su kuriais konkurso dalyviais jiems pasisekė pasimatyti.

„Teko prasilenkti su Ukrainos grupe, labai juos palaikome. Šnekėjomės su belgų atstovais, prasilenkėme su islandais. Bendravome ir su rusų atlikėja Manizha. Matėme italus ir su jais netrukus susitiksime. Šita „Eurovizija“ kitokia, nei įprastinės. Čia vyksta trumpi pasimatymai ir galimybių pabendrauti giliau neturime“, – atviravo „The Roop“.

Paprašyti išduoti savo konkurso favoritus, jie juokėsi labiausai sergantys už save. Kitaip juk ir būti negali.

„Sergame už save, bet ne paslaptis, jog pernai susipažinome su islandais. Jie labai faini žmonės ir mes juos palaikome. Tas pats liečia šveicarus, italus, prancūzę – visi stiprūs.“

Šiuo metu dėl koronaviruso sugriežtinto saugumo reikalavimų dalyviai mažiau matosi vieni su kitais, visi bijo susirgti, tad ir nuotaikos gerokai skiriasi nuo tų, kurios paprastai lydi dainų konkursą.

„Kas antrą dieną reikia darytis testus. Nosies dar neskauda, nors visko pasitaiko, priklauso, kokia nuotaika tyrėjui. Džiaugiamės, kad esame pozityvus gyvenime, bet negatyvus, kas liečia koronaviruso testus“, – linksmai kalbėjo V.Valiukevičius.

 

Naujausi straipsniai