„The Roop“ paviešino eurovizinės dainos fragmentą: sulaukė gerbėjų pagyrų

„The Roop“ / Grupės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-21 12:32
Sausio 22-ąją eurovizinę dainą „Discoteque“ žadanti pristatyti grupė „The Roop“ artėjant premjerai paviešino trumpą kūrinio fragmentą, kuris jau sulaukė gerbėjų liaupsių.

Kūrinys „Discoteque“ oficialiai bus pristatytas penktadienį. Grupė jį atliks ir antroje nacionalinės atrankos laidoje, kuri bus parodyta šeštadienio vakarą. Tiesa, balsuoti už „The Roop“ gerbėjai galės tik atrankos finalo metu.

Praėjusiais metais iškovojusi teisę atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“, kuri dėl pandemijos neįvyko, šiemet grupė pelnė teisę pasirodyti iškart konkurso finale ir dar kartą varžytis dėl galimybės atstovauti šaliai gegužę vyksiančioje „Eurovizijoje“ Roterdame.

Socialiniame tinkle dainos fragmentą paviešinusi grupė  intrigavo, kad šis kūrinys bus kur kas kitoks nei „On Fire“.

„Daina „Discoteque“ nėra „On Fire“ kopija. To mažiausiai norėjome. Tačiau vienas dalykas, kuris sieja šiuos kūrinius be grupės narių, yra tai, kad abu skamba kažkiek neįprastai. Ir tas mums patinka!“ – rašė „The Roop“ nariai.

Išgirsti „The Roop“ eurovizinės dainos fragmentą galite vaizdo įraše:

Paviešintas dainos fragmentas kaip mat sulaukė didžiulio gerbėjų dėmesio, o pagyros grupei skriejo viena po kitos. Vos pusę minutės trukusį kūrinio fragmentą išgirdę gerbėjai pranašavo, kad ši daina tikrai galėtų nugalėti „Eurovizijos“ konkurse.

„Turėtumėte keliauti tiesiai į didžiąją Euroviziją. Konkurso jau nebereikia“, – rašė viena iš gerbėjų. 

Naujausi straipsniai