„The Roop“ pareiškė dalyvausiantys „Eurovizijos“ atrankoje: „Turime dainą ir viziją“

„The Roop“/ Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-23 09:55
Dėl pasaulinės pandemijos 2020 m. pavasarį į „Eurovizijos“ dainų konkursą neišvykusi grupė „The Roop“ skelbia geras naujienas – pranešama, kad jie vėl išbandys sėkmę ir pasirodys nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale su nauja daina.

„Klausimas, kurį girdime nuo pat pavasario bus atsakytas dabar – mes apsisprendėme dalyvauti Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje. Turime dainą ir viziją. Tikimės, kad tai taps Euro-vizija“, – oficialioje grupės socialinio tinklo paskyroje naujieną pranešė „The Roop“.

Kiek ankščiau buvo skelbiama, kad 2020 m. nacionalinės atrankos laimėtojai „The Roop“ su nauja daina LRT sprendimu automatiškai patektų į 2021 m. atrankos finalą. Jie turėtų teisę pasirodyti po vieną kartą visuose atrankos etapuose.

//EN// The question we were hearing since spring will be answered now - we decided to take part in the National...

Posted by THE ROOP on 2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis

Primename, kad 2020 m. pavasarį išaiškėjus nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ nugalėtojams „The Roop“, jiems dėl pasaulinės pandemijos taip ir neteko nuvykti į konkurso finalą Nyderlanduose.

Vis dėlto, tai nesutrukdė grupės kūriniui „On fire“ nuskambėti per visą pasaulį ir susilaukti apdovanojimų bei pripažinimo iš kitų kanalų. Tinklalapis „ESCToday“, nuolatos informuojantis apie karščiausias „Eurovizijos“ naujienas, šiais metais ją atšaukus, nusprendė surengti „Eurovizijos“ namų konkursą. Visų šalių gyventojai buvo kviečiami atiduoti savo balsus už mėgstamiausią atlikėją ar grupę. Geriausios metų dainos titulą laimėjo lietuviai „The Roop“.

„Panašu, jog Lietuva šiais metais būtų pirmą kartą laimėjusi konkursą. Daina dominavo nuo pirmosios balsavimo savaitės“, – skelbė konkursą namuose organizavęs tinklalapis.

Naujausi straipsniai