„The Roop“ mėgaujasi dėmesiu Roterdame: tapo pirmaisiais naujo „Eurovizijos“ projekto pašnekovais

Pirmosios „The Roop“ repeticijos akimirka / EBU / Andreso Putt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-10 15:30
Į Roterdamą išvykę Lietuvos atstovai „Eurovizijos“ dainų konkurse „The Roop“ atsidūrė dėmesio centre. Ne tik ilgomis repeticijomis, bet ir interviu užsienio žiniasklaidai šiuo metu gyvenanti grupė pirmadienį kalbėjosi su garsia „Youtube“ tinklaraštininke Nikkie de Jager.

Nors Nikkie de Jager „Youtube“ išgarsėjo kurdama turinį apie makiažą, šįkart vaizdo įrašų kūrėja prisijungė prie „Eurovizijos“ komandos ir pristatė pirmąjį „LookLab“ epizodą, kuriame klausimus iš asmeninio gyvenimo, „Eurovizijos“ ir kitų sričių ji uždavinėja į Roterdamą atvykusiems konkurso dalyviams. Pirmaisiais jos pašnekovais tapo grupė „The Roop“.

„Geltona yra naujoji juoda, – šmaikščiai Lietuvos atstovus pasitiko Nikkie. – Ką tik nulipote nuo scenos. Kokios mintys sukasi jūsų galvoje?“

„Puikus įspūdis. Pasirodyti šioje scenoje yra labai smagu. O ir čia dirbanti komanda yra puiki. Viskas yra nuostabu“, – sakė grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius. 

Pirmaisiais Nikkie pašnekovais tapę „The Roop“ sulaukė ir netikėto svetingumo – laidos vedėja juos vaišino tradiciniais Nyderlandų skanėstais. Tiesa, vieną jų paragavęs V.Valiukevičius sutriko – sužinojęs, jog šie pagaminti iš sviesto, Vaidotas tik tarstelėjo, kad yra veganas. 

„Jau nebe“, – juokavo grupės narys Mantas Banišauskas.

Grupė „The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.
Grupė „The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.

„The Roop“ sulaukė klausimų ir apie lažybininkų jiems prognozuojamą aukštą vietą. Nikkie paklausus, ar nejaučia įtampos dėl aukštų lūkesčių, kuriuos turi gerbėjai, V.Valiukevičius patikino, jog pasitiki savo jėgomis. Jam antrino ir Mantas Banišauskas, pridūręs, kad lažybininkų prognozių neseka ir visą dėmesį šiuo metu skiria pasirodymui.

Jaukiai kalbėdamasis su Nikkie de Jager, Vaidotas neslėpė, kad šokti ir dainuoti scenoje nėra lengva.

„Ypatingai, kai esi su aukštakulniais“, – pridūrė M.Banišauskas.

Laidos vedėja nevengė paklausinėti ir ką patys grupės nariai šiais metais laiko konkurso favoritais. 

„Kam skirtumėte 12 balų?“ – klausė ji.

Sulaukę netikėto klausimo, grupės nariai nepasimetė ir vienais iš favoritų įvardijo net keletą šalių – Islandiją, Italiją, Šveicariją ir Suomiją. 

Visą grupės „The Roop“ interviu žiūrėkite vaizdo įraše:

Naujausi straipsniai