„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius: „Aš tiesiog žinau, kad viskas bus gerai“

Vaidotas Valiukevičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-17 12:05
Jau gegužę didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje grupės „The Roop“ ir jos lyderio Vaidoto Valiukevičiaus (39) pirštų dėlionę pamatys visa Europa. Atrodo, kad sėkmė, pagaliau aplankiusi vaikinus po pergalės „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje, – tik pirmas laiptelis į ją. Belaukdami, kol „Discoteque“ jiems ir Lietuvai atneš auksą, dar pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Warner Music“ – kad jau tikrai neliktų abejonių, jog siekti savo tikslo visada verta.

Jie susikūrė prieš vienuolika metų jau žinodami, kad gali pavergti arenas, – tik gerokai užtruko, kol įtikino klausytojus. Kūrė dainas, leido albumus, sėdėjo be pinigų, grojo saujelėms klausytojų vis tikėdami, kad vieną dieną pramuš ledą. Šimtus, o gal tūkstančius kartų iš šono girdėjo patarimų, kad gal jau gana, pažaidėte ir užteks, laikas mesti gitarą į smėlio dėžę, susirasti normalų darbą ir pamiršti muziką...

„Tačiau sėkmė ateina ne taip greitai... Juk visada buvome tokie patys, bet žiūrovai mus atrado tik dabar. Šiandien jie stebisi: „Oi, pasirodo, jau seniai kuriate gerą muziką...“ Na taip, seniai. Tą ilgą kelią reikėjo nueiti nenuleidžiant rankų“, – pasakoja Vaidotas.

Tiek duobių ir pakilimų, kiek jam buvo paruošę praėję metai, ne kiekvienas būtų ramiai atlaikęs. Tačiau pats juokiasi, kad visas šunybes pavyko perkąsti lyg riešutus. Paradoksalu, bet praėjusius metus grupė vadina pačiais geriausiais: sulaukė pripažinimo, tarptautinio dėmesio, daugybės virtualių apdovanojimų. Daina „On Fire“ skambėjo daugelyje pasaulio radijo stočių.

Kai pernai karantinas sugriovė viltis išvykti į Roterdamą, Vaidotas prisipažįsta labai dvejojęs, ar verta to imtis dar sykį. Bet galiausiai nusprendė: reikia baigti kelionę ir pagaliau išnaudoti tą grupei suteiktą platformą. „Dabar kas rytą atsikeliu laimingas: turiu svarbų tikslą, jis gal labiau skirtas mano šaliai – bet juk ta šalis esu ir aš“, – sako.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

 

Naujausi straipsniai