„The Roop“ lyderis Vaidotas – apie pažintį su grupės nariais: kartu groti norėjo ne iš karto

„The Roop“ / J.Urbonaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 13:03
Grupė „The Roop“ dar be galutinio rezultato tituluojama „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos nugalėtoja, kuri šiais metais vyks į konkursą Roterdame.

Grupės lyderio Vaidoto Valiukevičiaus kaip dainininko kelionė prasidėjo kur kas anksčiau. Koncertuoti jis pradėjo su grupėmis „Kosmo“ ir „Omega“, ir, pasislėpęs po slapyvardžiu „Milanno“, pradėjo solinę dainininko karjerą. Nors dabar prisiminęs senus laikus, Vaidotas 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“  pripažįsta, kad grįžti atgal nenorėtų.

Paklaustas, ar sutiktų ką nors padainuoti iš seno repertuaro, nevengia aštraus palyginimo. „Tarkim, kažkada labai seniai aš sysiodavau į lovą, ir, jei kažkas paprašytų vėl sysioti į lovą, sakyčiau, ne, nes aš jau tai išaugau. Tai lygiai tas pats yra ir su tuo etapu, kai buvau Milanno. Etapas buvo, aš jo neneigiu, daug ko išmokau, pasisėmiau patirties, bet jis yra baigtas. Tas periodas buvo mano mokykla“, – 2TV laidoje kalba V.Valiukevičius.

„The Roop“
„The Roop“

Dažnai tituluojamas seksualiausiu vaikinu ar svajonių jaunikiu V.Valiukevičius tikina žvaigždžių liga nesirgęs. „Ne, šito aš kažkaip išvengiau. Turbūt todėl, kad visada į tai aš žiūrėdavau iš šono ir kartais net pats save erzindavau. Galvodavau, palauk, aš dabar esu su kauke, o žmonės negali manęs priimti be jos? Man pačiam buvo keista, kad turiu užsidėti kaukę tam, kad kažkam patikčiau. Į viską žiūrėjau kitaip, todėl šia liga tikrai nesirgau“, – tikina grupės „The Roop“ lyderis.

„The Roop“
„The Roop“

Pirmoji Vaidoto pažintis su dabartiniais grupės „The Roop“ nariais Robertu Baranausku ir Mantu Banišausku įsimintina. Mantas atskleidė tikrąsias mintis, kurios tądien dėjosi jo galvoje.

„Puikiai prisimenu pirmą kartą, kai sužinojau, kad reikės groti su Vaidotu. Mane į grupę pasikvietė Robertas, atvykau, ir man pristatė Vaidotą. Sakiau, tai juk čia Milanno... aš nenoriu groti su Milanno. Tokia man kilo pirmoji mintis. Tačiau galiausiai viskas gavosi puikiai“, – apie pirmąją pažinties dieną kalbėjo M.Banišauskas.

Naujausi straipsniai