„The Roop“ lyderis V.Valiukevičius prisipažino dirbęs statybose ir kasęs griovius kanalizacijai

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-09 12:48
Ką tik praūžus „Eurovizijos“ atrankai Lietuvoje, kelialapis į Roterdamą buvo įteiktas grupei „The Roop“. Visi trys grupės nariai neslėpė džiugesio ir savo socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame teigė esą labai laimingi ir dėkojo už tokį didelį klausytojų palaikymą. „The Roop“ pasidalijo istorija, kaip susibūrė jų grupė.

2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ grupės nariai mažai kalbėjo apie artėjantį „Eurovizijos“ konkursą, o dalinosi prisiminimais iš senų laikų bei atskleidė savo pavadinimo atsiradimą. 

„Pavadinimas archajiškas, angliškas, mes susiradom, jis gražiai atrodė ir mums patiko, todėl nusprendėme taip pasivadinti. O pati pavadinimo reikšmė kilo nuo žodžio ruporas. Tai reiškia garsiai kalbėti ar kitaip kažką garsiai išreikšti. Juokingas dalykas buvo pradžioje, kai tik išleidome savo pirmąjį vaizdo klipą ir, jeigu tu youtube platformoje ieškai „The Roop“, tai iš pradžių rasdavo daug skirtingų indiškų vaizdo įrašų ir jau gal tik koks dešimtas būdavo tas pirmasis mūsų vaizdo klipas“, – pasakojo grupės narys M.Banišauskas.

Grupė „The Roop“ / Stop kadras
Grupė „The Roop“ / Stop kadras

Turbūt nedaugelis galėjo pagalvoti, kad prieš daugiau nei dešimtmetį koncertavęs Vaidotas Valiukevičius pasislėpęs po sceniniu vardu Milanno kada nors vyks atstovauti Lietuvai tokio mąsto konkurse. Ir nors muzika jo gyvenime atsirado labai anksti, vardan jos jis dirbo ir visai kitokius darbus.

„Kai baigiau mokyklą, iškart įstojau ir vasarą prieš studijas dirbau statybose ir kasiau griovius... kanalizacijai. Bet aš labai norėjau, galvojau, uždirbsiu ir eisiu kažkur Klaipėdoje įrašinėti savo dainos“, – prisiminimais dalinosi Vaidotas. 

Kanalas 2TV kviečia visą naktį praleisti su Lietuvos atlikėjais ir išgirsti tikras jų sėkmės istorijas. Nuo šio antradienio vakaro, 23 val., kanalas visą naktį rodys „Pagaminta Lietuvoje“ laidas, kurių galbūt nespėjote pamatyti. Iki pat ankstyvo trečiadienio ryto galėsite jose pamatyti: „The Roop“, Andrių Mamontovą, Moniką Linkytę, „Sisters on Wire“ bei Leoną Somovą.

Naujausi straipsniai