„The Roop“ lyderis V.Valiukevičius atskleidė, kur grupė saugos keturis M.A.M.A apdovanojimus

Vaidotas Valiukevičius ir „The Roop“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-28 18:02
Ką reiškia per vieną vakarą gauti keturis muzikinius apdovanojimus? Šį jausmą šeštadienį patyrė grupė „The Roop“, triumfavusi muzikinių apdovanojimų M.A.M.A scenoje. Žmonės.lt kalbintas grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius prisipažino, kad vis tik svarbiausia jam – publika.

M.A.M.A apdovanojimuose „The Roop“ gavo net keturis apdovanojimus: metų proveržio, metų popgrupės, geriausios metų grupės kategorijose, o kūrinys „On Fire“ tapo metų daina. 

Atsiimdami apdovanojimus grupės nariai dėkojo gerbėjams, artimiesiems ir klausytojams, kurie jų muzikines idėjas įvertina ir juos palaiko.

„Pernai apie jokius M.A.M.A muzikos apdovanojimus nė kalbėti nekalbėjome. O šie metai yra ypatingi. Įvykiai veja įvykius“, – sakė grupės „The Roop“ nariai. 

M.A.M.A įvertinimas – pirmasis toks reikšmingas dešimt metų gyvuojančio kolektyvo karjeroje.

„Jei visos savo veiklos metu būtume kūrę tik dėl apdovanojimų, nebūtume sulaukę nei „Eurovizijos“, nei kitų malonių mums įvykių“, – nuoširdžiai buvimu kartu su grupe džiaugėsi jos lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Bendras darbas ir tikslas, anot jo, nulėmė tai, kad bet kokios statulėlės ar diplomai bus saugomi ne kažkieno namuose, o studijoje.

V.Valiukevičius patikino, kad iki šiol nebuvo gavęs jokių išskirtinių apdovanojimų. „Net mokyklose padėkos ar kokio kito įvertinimo“, – atviravo pašnekovas.

Bet vis tik svarbiausia Vaidotui – publika. „Mes vieni iš nedaugelio atlikėjų, pandemijos metais neturėję laiko sėdėti ant sofos. Vasarą buvo daug koncertų, vėliau – pasiruošimas nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai. Dabar – M.A.M.A ir namų darbai prieš pagrindinį „Eurovizijos“ konkursą“, – sakė V.Valiukevičius.

„The Roop“ neabejoja, jog šįmet šimtus miljonų žiūrovų dėmesį sutrauksiantis konkursas vis dėlto įvyks. 

M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.

Naujausi straipsniai