„The Roop“ lyderis sulaukė įvertinimo už Lietuvos garsinimą Europoje: ceremonijoje – tėvų staigmena

Vaidotas Valiukevičius su tėvais ir Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-07 15:16
Nacionalinio „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojos grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius liepos 6-ąją sulaukė kelių malonių staigmenų, o viena jų – įvertinimas už plačiai nuskambėjusią dainą „On Fire“.

Valstybės dieną grupės „The Roop“ lyderiui Vaidotui Valiukevičiui Kauno rajono meras Valerijus Makūnas įteikė apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą Europoje. 

„Jausmas nepakartojamas. Visų pirma, kai buvau pakviestas į šią ceremoniją, tikrai nesitikėjau, kad būsiu taip pagerbtas ir gausiu tokį apdovanojimą“, – portalui Žmonės.lt komentavo Vaidotas.

„Jei atvirai, kai buvau pakviestas, galvojau, kad gausiu kokį puodelį ar kokią kitą simbolinę padėką“, – juokdamasis pridūrė atlikėjas kuris yra kilęs iš šio krašto. 

Vaidotas Valiukevičius / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidotas Valiukevičius / Asmeninio archyvo nuotr.

Atlikėjas pasakojo, kad geriausias momentas atsiėmus apdovanojimą buvo matyti besididžiuojančių tėvų žvilgsnius, kurie į ceremoniją atvyko Vaidotui nieko nesakę.

„Atsiėmęs apdovanojimą iškart su juo nusifotografavau ir nuotrauką nusiunčiau mamai. Vos ją išsiuntus, mama atrašė, kad ji su tėčiu stovi visai čia pat, man iš kairės. Pamačiau, kad tėvai šią akimirką yra šalia ir apėmė nuostabus jausmas“, – šypsojosi V.Valiukevičius.

Vaidotas Valiukevičius su tėvais / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidotas Valiukevičius su tėvais / Asmeninio archyvo nuotr.

Vaidotas yra kilęs iš Kauno rajono, tad šis apdovanojimas jam ypač malonus. „Esu kilęs iš šio krašto ir toks oficialus įvertinimas yra didelė garbė“, – pasidžiaugė jis ir socialiniame tinkle.

Vaidotas Valiukevičius tikino, kad namuose dar neatrado tinkamos vietos garbingam apdovanojimui. Anot atlikėjo, tokiu išskirtiniu apdovanojimu jis galėtų pasidžiaugti ir viešumoje. „Galbūt ant kaklo užsidėsiu ir juo pasipuošęs į gatvę išeisiu“, – Žmonės.lt juokavo dainininkas.

V.Valiukevičių liepos 6-ąją maloniai nustebino ir dar viena staigmena. Sostinėje  Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopa surengė parodomąjį pasirodymą skambant dainai „On Fire“. Kūrinį atliko kariuomenės orkestras.

On Fire

Ar atpažįstate Lietuvos kariuomenės orkestro atliekamą kūrinį ? Karšti orai nesutrukdė Garbės sargybos kuopa ir Lietuvos kariuomenės orkestrui 🎼 būti „On Fire“ 🔥 ir paruošti Jums naują stilizuotų salvių programą. Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas vyks liepos 6 dieną 12:00 val. Simono Daukanto aikštėje, maloniai visus kviečiame stebėti minėjimą per LRT tiesioginę transliaciją 📺 THE ROOP

Posted by Gedimino štabo batalionas on 2020 m. liepos 1 d., trečiadienis

Naujausi straipsniai