„The Roop“ lyderis apie šių metų „Eurovizijos“ posūkius: „Lietuvos rengėjai nesuprato, kokią galią ir jėgą mes turėjome“

Vaidotas Valiukevičius ir Jurijus Vaklenko/ D. Umbraso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-14 10:50
Tikriausiai, jau visa Lietuva matė netikėtą šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvai turėjusių atstovauti „The Roop“ šokį. Tačiau, kaip žinia, dėl COVID-19 susidariusi situacija pakeitė planus – „Eurovizija“ buvo atšaukta.

Tad, Europa neišvys mūsų nugalėtojų, o atranką vykdę organizatoriai nusprendė, jog „The Roop“ kitais metais atstovauti mūsų šalies negalės ir bus daroma nauja atranka. „Kitokie pasikalbėjimai“ vedėjas Rytis Zemkauskas paklausė grupės lyderio – „Tai kodėl buvo nuspręsta, kad jūs kitais metais nedalyvausite?“.

 

Vaidotas Valiukevičius ir Rytis Zemkauskas/ Igno Gaižausko nuotr.
Vaidotas Valiukevičius ir Rytis Zemkauskas/ Igno Gaižausko nuotr.

„Reikėtų klausti ne manęs, o LRT – atrankos organizatorių. Toks buvo jų sprendimas ir aš nenoriu eiti į diskusijas“ – sakė daininkas, tačiau visgi leidosi į kelias detales, – Mano pasirinkimas gal būtų kitoks ir organizatoriai negali pykti už mano nuomonę ar įsižeisti.  Manau, kad Lietuvos rengėjai nesuprato, kokią galią ir jėgą mes turėjome. Mes buvome pionieriai. Mes galėjome būti tie, paskui kuriuos eina kiti.“

Vaidotas priduria, kad šiais metais jie planavo daryti tokius dalykus, kokių dar nėra daręs nė vienas „Eurovizijos“ atstovas: buvo suplanuotas interviu BBC, speciali laida tik apie  „The Roop“ Nyderlandų televizijoje ir daug kitų veiklų.

 

Vaidotas Valiukevičius/ Igno Gaižausko nuotr.
Vaidotas Valiukevičius/ Igno Gaižausko nuotr.

„Manau, kad Lietuva tiesiog kartais pritrūkta drąsos. Mes laukiame kažko, kas bus nuleista, už mus nuspręsta. Tai, kuo aš dalinuosi yra tik mano nuomonė, mano komentaras ir aš labai tikiuosi, kad klystu, – ir aš tikrai nieko nekaltinu – aš tiesiog žiūriu į situaciją, kaip į tai, ką mes turime dabar, ir ko neišnaudojome,“ – sako „The Roop“ lyderis.

Daugiau įdomių detalių apie Eurovizijos atranką ir „The Roop“ planus žiūrėkite laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ su Ryčiu Zemkausku ketvirtadienį 20 val. per visos Lietuvos televiziją Delfi TV.

Naujausi straipsniai