„The Roop“ kviečia lietuvius susivienyti ir užkurti didžiausią diskoteką Žemėje

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-13 13:56
Likus kiek mažiau negu savaitei iki Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“ – „The Roop“ – pasirodymo pirmajame konkurso pusfinalyje, grupės nariai pasidalijo nauja smagia idėja ir prašymu padėti ją įgyvendinti.

Socialiniame tinkle „The Roop“ pasidalijo žinute – grupės nariai prašo penktadienį padaryti „Geltonosios bangos dieną“, kurios metu lietuviai visame pasaulyje ne tik išreikštų jiems savo palaikymą „Eurovizijoje“, bet ir tarsi trumpam susivienytų.

„Svarbus pranešimas! Mums reikia jūsų visų palaikymo! Gegužės 14 d., penktadienį, skelbiame Geltonosios bangos dieną! Didžiausia parama ir palaikymas yra lietuvių (ir ne tik) visame pasaulyje susivienijimas.

Tai diena, kuomet visi koncentruotai dalinasi „The Roop“ daina, vaizdo klipu, nuotraukomis savo socialiniuose tinkluose su grotažyme #LithuaniaGoesYellow ir #Eurovision. Taip žinia apskries apie pasaulį ir supažindins su Lietuvos atstovais konkurse.

O tos pačios dienos vakare, 20 val. (Lietuvos laiku), visus kviečiame paleisti "Discoteque" dainą savo namuose, kiemuose, automobiliuose ir užkurti didžiausią diskoteką Žemėje!

  • Data: 2021 gegužės 14, penktadienis;
  • Visą dieną dalinamės savo palaikymu socialiniuose tinkluose;
  • 20 val. (Lietuvos laiku) visame pasaulyje paleidžiame „The Roop“ „Discoteque“ dainą!“

Lygina su Sia ir Jamesu Cordenu

Gegužės 12 d. vyko antroji Lietuvos atstovų „The Roop“ šių metų didžiojoje „Eurovizijoje“ repeticija. Grupė jau antrą kartą repetavo savo pasirodymą „Ahoy“ arenoje Roterdame, kur netrukus vyks viso pasaulio laukiamas dainų konkursas.

Antradienio spaudos konferencija pateikė nemažai staigmenų. Užsienio žurnalistai domėjosi „The Roop“ grupės istorija, keliu iki „Eurovizijos“, o grupė pranešė, kad greit gerbėjai išgirs jų naują dainos versiją – remiksą, kurį sukurti padėjo Nyderlandų DJ Deep End.

Kone šmaikščiausia dalis laukė, kai oficialiame „Youtube“ kanale konkurso sekėjai ėmė komentuoti „The Roop“ pasirodymą. 

„Vis dar negaliu patikėti, kad The Roop šokėjai – Sia ir Jamesas Cordenas“, – juokavo vienas komentatorius.

Žiūrovų širdis jau praėjusiais metais užvaldžiusi Miglė Praniauskaitė buvo sulyginta su tokia pačia šukuosena ir panašiu įvaizdžiu garsėjančia atlikėja Sia, o grupės choreografas Marijanas Staniulėnas – su garsiu komiku, laidos „Carpool karaoke“ vedėju Jamesu Cordenu.

Gegužės 18 dieną per pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį grupė „The Roop“ atliks savo kūrinį „Discoteque“, kuriam jau dabar lažybininkai prognozuoja puikią vietą dainų konkurso finale. 

Vaidotas dar prieš išvykdamas į Roterdamą portalui Žmonės.lt atviravo, kad besitęsiantis interviu maratonas su užsienio žiniasklaida pateikė linksmų staigmenų.

„Šiuo metu visą Europą domina panašūs klausimai, tačiau vienas buvo kiek įdomesnis. Manęs pasiteiravo: kokie reikalai Lietuvoje su muzikiniu pasauliu?“ – tada juokėsi Vaidotas.

Atlikėjas sulaukė komplimentų dėl savo muzikinio stiliaus bei veiklos ir pasiteiravimo, kodėl kai kurios šalys tik dabar išgirsta bei įsimena Lietuvos vardą. 

„Atsakiau, kad Lietuvoje – daug gabių žmonių, dar truputėlį palaukite ir jie tikrai pasirodys“, – Žmonės.lt sakė „The Roop“ vokalistas.

Paklaustas, ar ruošiantis antrajai jo gyvenime „Eurovizijai“ dainininko neaplankė dežavu jausmas, šis linsmai patikino, jog ne. 

„Praėjusį kartą viskas labai greitai baigėsi, todėl dabar mane lanko ne  dežavu, o tiesiog žavu jausmas“, – teigė V.Valiukevičius.

Naujausi straipsniai