„The Roop“ kviečia išmokti „Discoteque“ šokį – dalijasi pamoka: žiūrėkite video ir tebūnie diskoteka!

„The Roop“ / J.Urbonaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiemet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausianti grupė „The Roop“ naujuoju singlu „Discoteque“ užkariavo ne tik klausytojų, bet ir žiūrovų širdis – nuotaikingas grupės šokis kone išsyk pradėtas mėgdžioti. Šiandien grupė dalijasi šio šokio video pamoka ir kviečia visus išmokti bei smagiai pajudėti. Pirmyn!

„Su savo daina „Discoteque“ mes norime, kad žmonės išjudėtų. Kai judi, tu JAUTIESI GERAI; tai savaime suprantamas žinojimas. Ir visi žino, kad šokis veikia POZITYVIAI tavo fizinę ir PSICHINĘ SVEIKATĄ.

Augantis skaičius tyrėjų įrodė, kad šokant didelis kiekis už gerą nuotaiką atsakingų medžiagų pasklinda po visą šokančiojo kūną. Šios medžiagos padeda pagerinti tavo psichinę būseną; netgi viena šokio sesija gali sumažinti DEPRESIJĄ.

Muzika ir šokis IŠLAISVINA visus. Nėra tokio žmogaus, kuris nemokėtų šokti. Tai įgimta. Šokis yra kaip įrankis, kuris GYDO ŽAIZDAS. Ši daina ir judesys išlaisvina tavo mintis, kuriose yra per daug savikritikos, baimės būti kitokiam, nenoro PRIIMTI savo kūną.

Tad šokime! Let's DISCOTEQUE!“ – rašoma grupės socialinio tinklo paskyroje.

Taigi, lipkite nuo sofų ir pabandykite:

„The Roop“ singlas „Discoteque“ vos tik pasirodęs užkariavo gerbėjų širdis – žmonės ėmė mėgdžioti šokio judesius, perdainuoti dainą savaip, sugroti ją įvairiais instrumentais.

Naujos „Discoteque“ versijos – viena už kitą išradingesnės, tad siūlome prisiminti keletą įdomesnių:

Skaitykite daugiau