„The Roop“ išlydėti į Roterdamą: be ko kelionėje neišsiverčia Vaidotas ir koks užsieniečių klausimas jį nustebino

„The Roop“ išlydėti į Roterdamą / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-07 11:51
Artėja ilgai laukta akimirka ir jau visai netrukus visi „Eurovizijos“ gerbėjai leisis į nepamirštamą bei ryškią 2021-ųjų metų muzikinę kelionę. Gegužės 7-ąją Vilniaus oro uoste grupė „The Roop“ išlydėta į Roterdamą, kur bandys siekti pergalės populiariausiame Europoje dainų konkurse. Su Žmonės.lt kalbėjęs Vaidotas Valiukevičius išduoda be ko negali įsivaizduoti nė vienos kelionės, atskleidžia, kas labiausiai domina užsieniečius ir kiek geltonos spalvos drabužių grupė „The Roop“ vežasi savo lagaminuose.

Gegužės 18 dieną per pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį grupė „The Roop“ atliks savo kūrinį „Discoteque“, kuriam jau dabar lažybininkai prognozuoja puikią vietą dainų konkurso finale. Anksčiau į Roterdamą išskrendanti Lietuvos delegacija su Vaidotu Valiukevičiumi priešakyje penktadienį buvo džiaugsmingai bei optimistiškai nusiteikusi. Jau rytoj jų laukia pirmoji repeticija svečioje šalyje.

„The Roop“ išlydėti į Roterdamą / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„The Roop“ išlydėti į Roterdamą / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Lagaminuose – ne vienas geltonas kostiumas

Žmonės.lt kalbintas Vaidotas sako, kad Lietuvos vėliavnešiai atsakingai ruošėsi ir atliko ne tik dainavimo pratimus – grupės lagaminuose jau sulanskstytas ne vienas geltonas kostiumas. 

„Iš tikrųjų pastaruoju metu grafikas buvo tikrai įtemptas, tad daiktus dėjomės ketvirtadienį, likus visai mažai laiko iki skrydžio. Kalbant apie geltoną spalvą ir kostiumus, na, pažadame, kad ne visą viešnagės laiką Roterdame mes būsime geltoni. Ant scenos tokie lipsime, tačiau mūsų garderobe yra ir kitų spalvų. Be abejo, kiekvienas turime po du geltonus kostiumus, tokiu atveju, jei kažkas įplyštų ar nutiktų. Visi kiti drabužiai bus parinkti stilistės, puikiai išmanančios savo darbą, bet tikrai norime įvairovės“, – šypsosi V.Valiukevičius.

Jis išduoda, kad iš esmės „The Roop“ pasirodymas nesikeis ir žiūrovai pamatys juos tokius, kokie yra ir buvo, tik didesnėje „Eurovizijos“ scenoje.

Užsienis domisi lietuvių kuriama muzika

Vaidotas atvirauja, kad besitęsiantis interviu maratonas su užsienio žiniasklaida pateikė linksmų staigmenų.

„Šiuo metu visą Europą domina panašūs klausimai, tačiau vienas buvo kiek įdomesnis. Manęs pasiteiravo: kokie reikalai Lietuvoje su muzikiniu pasauliu?“ – juokėsi Vaidotas.

Atlikėjas sulaukė komplimentų dėl savo muzikinio stiliaus bei veiklos ir pasiteiravimo, kodėl kai kurios šalys tik dabar išgirsta bei įsimena Lietuvos vardą. 

„The Roop“/ Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„The Roop“/ Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Atsakiau, kad Lietuvoje – daug gabių žmonių, dar truputėlį palaukite ir jie tikrai pasirodys“, – Žmonės.lt sako „The Roop“ vokalistas.

Paklaustas, ar ruošiantis antrajai jo gyvenime „Eurovizijai“ dainininko neaplankė dežavu jausmas, šis linsmai atsako, jog ne. 

„Praėjusį kartą viskas labai greitai baigėsi, todėl dabar mane lanko ne  dežavu, o tiesiog žavu jausmas“, – teigia V.Valiukevičius.

The Roop – „Discoteque“:

Pasirodyti pirmiesiems – pliusas 

Šiais metais jiems iškritusį pirmąjį pasirodymo numerį Vaidotas vadina sėkme ir visai dėl šios garbės džiaugiasi. Papildomo jaudulio pasirodymas pirmiesiems grupei neprideda, priešingai – dainininkas sako, kad dėl to sulaukia tik daugiau dėmesio.

„Tai didelis pliusas, nes visiems smalsu, kas atidarys Euroviziją, apie tai rašo. Įsivaiduokite, jei būtume antri ar ketvirti, juk niekas apie tai nekalbėtų. Mums šis numeris suteikia papildomo dėmesio“, – šypteli atlikėjas.

Miglė Praniauskaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Miglė Praniauskaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kelionės neįsivaizduoja be skanaus veganiško maisto

Žmonės.lt V.Valiukevičius išduoda, kad Roterdame be dainų ir konkurso spindesio jis dar norėtų susipažinti ir su svečia kultūra, jos istorija.

„Kol kas programa nesidomėjau, žinau, kad būsiu užsimtas vos ne 24 per parą. Eisiu ten, kur viskas bus parašyta, sudėliota. Aišku, pabūti ramiai šiek tiek reikės, poilsis – svarbus. Jėgų turime daug, o pasibaigus Eurovizijai mūsų darbai nesibaigia. Parvykus jų laukia dar daugiau. Vienintelis prašymas, kurį pateikiau, savo kelionės metu norėčiau susipažinti su Nyderlandų kultūra, man svarbu, kad ten, kur būsiu būtų skanaus veganiško maisto“, – sako Vaidotas.

Šeimos lieka gimtinėje

Šiais metais visi dėl pandemijos laikosi gan griežtų saugumo reikalavimų, tad ir konkursas yra kitoks. 

Į Roterdamo „Ahoy“ areną bus įleidžiama iki 3500 žmonių.

Planuojama užimti vos 20 proc. arenoje esančių vietų. Norintys įsigyti bilietus, to padaryti negali, nebent ketino dalyvauti pernai turėjusiame įvykti konkurse, kurį dėl pandemijos teko atšaukti.

Tikėtina, kad didžiąją dalį žiūrovų arenoje sudarys Nyderlandų gyventojai, mat atvykę iš daugelio užsienio šalių žmonės privalo net 10 dienų būti karantine.

Vaidotas sako, kad grupės narių artimieji, o taip pat ir jo širdies draugė Deimantė Litvinaitė, konkursą stebės saugiai namuose. 

„Dėl saugumo šįmet viskas ribojama. Jokių žmonių, kurie tiesiogiai nesusiję su mūsų pasirodymu, negali būti, todėl artimieji The Roop pasirodymą stebės Lietuvoje“, – teigia Vaidotas.

 

Naujausi straipsniai