„The Roop“ grupės „euroviziniame“ bagaže – unikalūs „Samsung“ telefonai

„The Roop“ nariai su unikaliais „Samsung“ telefonais / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-05-14 09:01
Praėjusią savaitę į laukiamiausią metų muzikos konkursą – didžiąją „Euroviziją“ – išvykę „Samsung“ ambasadoriai „The Roop“ yra nusiteikę kaip niekada ryžtingai. O kaipgi kitaip? Juk akimirkos, kada galop užlips ant scenos, kartu su visa Lietuva jie laukė ilgiau nei metus.

Grupės pasiruošimas „Eurovizijai“ gerokai užsitęsė – praėjusiais metais planus sujaukė pasaulį užgriuvusi pandemija. Užtat šįmet Roterdamas pasitiks itin svetingai, o visos viešnagės metu „The Roop“ nariams įspūdžius fiksuoti padės unikalūs „Samsung Galaxy Z Fold2“ ir „Samsung Galaxy Z Flip“ sulankstomieji telefonai. 

Tiek planuota ir ruoštasi – ar grupė mintyse jau spėjo nušlifuoti kiekvieną pasirodymo detalę? 

„Į Roterdamą mus vedė ilgas kelias. Vien sukurti dainą nepakanka. Reikėjo sugalvoti ir dainos idėją, ją apipavidalinti, sukurti įvaizdį, vaizdo klipą, šokio žingsnelius. O kur dar ilgas komunikacinis darbas su komanda... Tai tikrai didžiulis darbas, bet mes jį padarėme ir dėl to jaučiamės dar tvirčiau – jau galvojame, ką toliau darysime. Pasirodymą šlifavome ne tik mintyse. Būta labai daug repeticijų, pokalbių su mūsų šokėjais, televizijos personalu – viskas tik tam, kad Roterdame žiūrovai išvystų geriausią pasirodymo variantą“, – džiaugėsi grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius. 

„The Roop“ nariai su unikaliais „Samsung“ telefonais / Manto Repečkos nuotr.
„The Roop“ nariai su unikaliais „Samsung“ telefonais / Manto Repečkos nuotr.

„Discoteque“ pradės šių metų „Eurovizijos“ konkursą – ant scenos lietuviai lips pirmi. Euroviziniuose užkulisiuose ilgus metus diskutuojama, ar turėti pirmą numerį yra geras ženklas. Tačiau „The Roop“ į visas spėliones numoja ranka: už eiliškumą svarbiau pats pasirodymas.

„Apie tai negalvojame, nes visas mūsų dėmesys yra sutelktas į pasirodymą. Gal bus net lengviau – išeisime į sceną, pradėsime šou, atiduosime visas jėgas ir tada galėsime ramiai laukti rezultatų“, – teigė grupės nariai. 

O kaip patys vertina savo šansus laimėti konkursą? „Esame laimingi dėl to, ką jau dabar pasiekėme, ir neketiname sustoti. Pagerinome ne vieną Lietuvos rekordą, mūsų muzika grojama ir vertinama visame pasaulyje. Tikimės, kad mūsų sėkmė padės kitiems Lietuvos atlikėjams ir galbūt kai ką įkvėps. Nuolatos gauname palaikymo laiškų iš viso pasaulio, tai ir yra svarbiausia – „The Roop“ muzika žmones verčia jaustis laimingus. Toks ir yra mūsų, atlikėjų, tikslas – skleisti pozityvią energiją, įkvėpti, paguosti ir leisti džiaugtis muzikos galia“, – sakė charizmatiškieji „Samsung“ ambasadoriai.

„The Roop“ nariai su unikaliais „Samsung“ telefonais / Manto Repečkos nuotr.
„The Roop“ nariai su unikaliais „Samsung“ telefonais / Manto Repečkos nuotr.

Veiksmas „Eurovizijoje“ įprastai „užsikuria“ nuo pat pirmų atvykimo dienų. Atrodo, „The Roop“ dienotvarkė bus aiškiai sustyguota, o atokvėpio minučių iki pat konkurso pradžios palikta nedaug. 

„Žinome viena: laukia daug darbo. Jau dabar suplanuoti įvairūs interviu, nuotoliniai susitikimai, stengsimės nepamiršti ir grupės gerbėjų – filmuosime savo kasdienybės Roterdame detales su „Galaxy Z Fold2“ ir „Galaxy Z Flip“ telefonais, pasižyminčiais unikalia išvaizda, išskirtiniu funkcionalumu ir puikia nuotraukų kokybe. 

Be repeticijų ir komunikacinio darbo, organizatoriai yra numatę ir ekskursijų. Visiems mums tai bus pirma viešnagė Nyderlanduose, tad tikimės kaip įmanoma geriau pažinti šią šalį. Žinoma, pažintis galima tik leidžiant karantino sąlygoms“, – kalbėjo Vaidotas. 

Pandeminė „Eurovizija“ bus neįprasta ne tik žiūrovams, bet ir dalyviams užkulisiuose. Šiemet neliks nei tradicinių renginių, nei siautulingų vakarėlių, nei veiksmo euroviziniuose kaimeliuose. Nejaugi didžiąją laiko dalį teks praleisti viešbučio kambaryje?

„Organizatoriai jokių gyvų renginių Roterdame neplanuoja. Visi įprasti renginiai bus perkelti į interneto erdvę – tam sukurta puiki sistema leis tiesiogiai bendrauti su gerbėjais, „Eurovizijos“ žurnalistais. Mes į Roterdamą važiuojame atstovauti Lietuvai, tad apie pramogas tikrai negalvojame – daug laiko skirsime poilsiui ir pasiruošimui pasirodymams prieš milijonus pasaulio žmonių“, – teigė grupės nariai.

„The Roop“ komandos papildymas – „Galaxy Z Fold2“ ir „Galaxy Z Flip“ 

Susipažinkite su telefonais, kurie keičia ateitį. Geriausi iš sulenkiamųjų – „Galaxy Z Fold2“ ir „Galaxy Z Flip“ pažangiausi išmanieji telefonai – tai našus veikimas, sulenkiamas stiklas ir visą dieną neišsenkanti baterija jūsų delne. Naujos mobiliųjų telefonų eros pradžia.

„Galaxy Z Fold2“ telefonas turi net keletą išskirtinumų: sulenkiamą korpusą ir dvigubą ekraną. Sulenkus šį įrenginį galima naudotis 6,2 colio išoriniu ekranu, kuris suteikia įprasto telefono naudojimo patirtį. Atlenkto telefono pagrindinis ekranas tampa net 7,6 colio įstrižainės ir suteikia visiškai naujų galimybių dirbti ir pramogauti. Šis telefonas yra puikiai pritaikytas darbui daugiaprogramiu režimu – su inovatyvia „Multi-Active Window“ funkcija, kurią taip pamėgo grupės nariai, galima viename ekrane naudotis net trimis skirtingomis programėlėmis.

„Galaxy Z Fold2“ / Gamintojo nuotr.
„Galaxy Z Fold2“ / Gamintojo nuotr.

„Galaxy Z Flip“ išsiskiria kompaktiškumu – įprastai šiuolaikiniai išmanieji telefonai sunkiai telpa kišenėje, tačiau elegantiškasis sulenkiamasis „Samsung“ modelis rankoje nugula ypač patogiai. Išorinėje išmaniojo telefono dalyje esantis 1,1 colio įstrižainės ekranas leidžia sužinoti visą svarbiausią informaciją ar perskaityti gautus pranešimus net neatlenkus telefono.

Ypatingas sulenkiamasis ekranas yra pagamintas iš itin plono stiklo (UTG) – jis, nors ir lankstus, tačiau labai tvirtas ir atsparus įbrėžimams. 

„Samsung Galaxy Z Flip“ / Gamintojo nuotr.
„Samsung Galaxy Z Flip“ / Gamintojo nuotr.

Sulenkiamieji ekranai atveria ir naujų kameros galimybių. „Capture View“ funkcija leidžia abiejų telefonų savininkams viršutinėje telefono dalyje matyti kameros vaizdą, o apatinėje – penkias naujausias nuotraukas ar vaizdo įrašus. Talpi 4500 mAh telefono baterija užtikrina, kad net intensyviai dirbant telefonas neišsikraus visą dieną.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai