„The Roop“ gerbėjai šėlo Vilniaus širdyje: grupė scenoje užkūrė vakarėlį su būriu šokėjų

„Roop“ koncertas Valdovų rūmų kieme / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-15 22:32
Liepos 15 d. „The Roop“ festivalio „Midsummer Vilnius“ klausytojams dovanojo įsimintiną koncertą. Susirinkusieji drauge dainavo ir negailėjo gausių ovacijų.

Valdovų rūmų kiemas vakarui tapo diskoteka po atviru dangumi. Nenuostabu, juk pasirodė patys mylimiausi Lietuvos ambasadoriai ir šiųmetėje „Eurovizijoje“ puikiai pasirodę „The Roop“. Diskoteką po atviru dangumi populiari grupė paženklino ryškiai raudona spalva. Publika sekė užkoduotas žinutes ir akimirksniu visiems karščiau pasidarė ne nuo oro, o nuo ugningo šou.

„The Roop“ / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„The Roop“ / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Specialiai šiam koncertui choreografas Marijanas Staniulėnas sukūrė šou, į kurį įtraukė net 14 šokėjų, tarp jų – šiuolaikinio bei gatvės šokio talentų. 

„The Roop“ koncertas / Gretos Skaraitienės nuotr.
„The Roop“ koncertas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Ant scenos pasirodė ir pats Marijanas bei Miglė Praniauskaitė: šis duetas jau tapo neatsiejama „The Roop“ „eurovizinių“ hitų dalimi. 

„Kiekvienam yra šventė ar net garbė sudalyvauti tokiame projekte“, – prieš renginį sakė Marijanas Staniulėnas.

„Darbų netrūksta ir maratonas tęsiasi nuo pat 2019 metų rugpjūčio mėnesio. Nuo to laiko iki dabar varau. Net nematau skirtumo, kad štai buvo laikotarpis „prieš“ ir „po“ „Eurovizijos“. Kuo daugiau užsiėmęs, tuo daugiau suspėju. Jaučiuosi pilnas jėgų ir esu laimingas. Šiam pasirodymui „Midsummer Vilnius“ festivalyje ruošėmės ilgai ir be galo laukėme susitikimo su klausytojais“, – Žmonės.lt komentavo Vaidotas.

„The Roop“ / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„The Roop“ / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

V.Valiukevičius pridūrė, kad jo hobis – Vilniaus istorija ir architektūra, kuria aistringai domisi.

Įdomus faktas: prieš metus „The Roop“ vokalistas pats netikėtai sulaukė dailininkės Miglės Kosinskaitės pasiūlymo pozuoti Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto amplua paveikslui, kuris buvo skirtas valdovo 500 metų jubiliejui. 

Taigi, Žygimanto Augusto avataras šiandien grįžo namo – į Valdovų rūmus.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai