„The Roop“ dainai – verdiktas: kitų metų „Eurovizijoje“ neišgirsime

Vaidotas Valiukevičius su grupe „The Roop“ nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-20 22:21
Penktadienį „Eurovizijos“ organizatoriai atsakė į šiomis dienomis dažniausiai jiems užduodamą klausimą. Dėl koronaviruso plitimo atšaukus konkursą, žmonės domėjosi, ar kitais metais tos pačios dainos galės jame dalyvauti. Atsakymas – daugeliui keliantis nusivylimą. Mėgstamos „The Roop“ dainos „On Fire“ „Eurovizijoje“ nebeišgirsime.

Konkurso organizatoriai pareiškė taisyklių nekeisiantys, todėl kitais metais šalys iš naujo turės rinkti savo atstovus bei „Eurovizijoje“ skambėsiančius kūrinius.

Tiesa, galimybė „The Roop“ ir vėl sudalyvauti Europoje didžiausiame dainų konkurse išlieka. Pačios šalys galės nuspręsti, ar į konkursą jos siunčia tuos pačius atlikėjus. Tiesa, dainą teks paruošti naują.

Vos paaiškėjus, kad šiais metais dėl koronaviruso „Eurovizija“ ašaukiama, grupė išplatino viešą laišką.

 
„The Roop“ eurovizinis kūrinys „On Fire“
„The Roop“ eurovizinis kūrinys „On Fire“

„The Roop“ pasiekė oficiali žinia, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas, turėjęs vykti Roterdame (Nyderlanduose), atšaukiamas dėl koronaviruso. Grupė jaučiasi nusiminusi, tačiau supranta, kad esama situacija verčia priimti tokius sprendimus.

„Labai liūdna, to nenorime nuneigti. Bet sveikata yra pirmiau už visus konkursus. Mes nežadame nuleisti rankų ir toliau skleisime dainą ir jos šokį aplink pasaulį. Šiuo metu kūrinys pradeda pasiekti užsienio radijo stotis. Jau pamatėme, kad „On Fire“ daina yra labai mėgstama ir jos kelias į žmonių širdis tik prasideda“, – sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Grupė „The Roop“ / Pauliaus Zaborskio nuotrauka
Grupė „The Roop“ / Pauliaus Zaborskio nuotrauka

Grupė pakvietė ir toliau visus likti susivienijusius. Laikytis karantino, o namuose ir balkonuose skleisti gerą nuotaiką su „On Fire“ šokiu.

„Mums pavyko sukurti tai, kas jungia žmones ir skleidžia pozityvumą. To dabar mums visiems labai reikia. Ir prisiminkime, kad ne pats konkursas suteikia prasmę dainai, o dainos besiklausantys žmonės. Tad kiekvienas mūsų gali būti dainos ambasadorius ir ją populiarinti“, – sakė grupės būgnininkas Robertas Baranauskas.

„Šiais metais Lietuva konkurse buvo vertinama labai aukštai ir tai jau yra didelis pasiekimas. Mes jau įrodėme, kad galime būti matomi, drąsūs, profesionalūs, galime būti lyderiai. Labai linkime toliau mums visiems tokiais ir likti savo gyvenimuose“, – kalbėjo „The Roop“ gitaristas Mantas Banišauskas.

Naujausi straipsniai