„The Roop“ dainą skrabalais atlikęs 16-metis Ginas Baladinskas: „Nesitikėjau tiek gerų atsiliepimų“

Ginas Baladinskas į muzikos pasaulį nėrė būdamas penkerių / Juozo Lukoševičiaus nuotr. ir stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-05 14:49
It virusas internete pasklidusi „The Roop“ eurovizinė daina „Discoteque“ tapo tikru įkvėpimu muzikantams. Naują hitą įvairiais muzikos instrumentais atlieka gerbėjai tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų pasaulio šalių. Vienas jų – 16-metis Ginas Baladinskas, kūrinį sugrojęs skrabalais. Kauniečio moksleivio atlikta versija sulaukė gausybės melomanų liaupsių.

Gino sugrota „Discoteque“ kūrinio versija „Youtube“ platformoje jau turi daugiau nei 11 tūkst. peržiūrų. G.Baladinskas portalui Žmonės.lt atviravo tikėjęsis, kad kūrinys sulauks nemažai peržiūrų, tačiau nesitikėjo, jog dėmesys bus toks didelis.

„Tikėjausi, kad sulauksiu daug peržiūrų, bet negalvojau, kad bus tiek gerų atsiliepimų. Galvojau, kad žmonės skeptiškai žiūrės į skrabalus, bet panašu, kad ne tik lietuviams, bet ir užsieniečiams labai patinka šis instrumentas. To tikrai nesitikėjau“, – šypsojosi muzikantas.

Noriu būti astroinžinieriumi arba aviacijos inžinieriumi. Man muzika yra hobis, puikus atsipalaidavimas po pamokų.

G.Baladinskas pasakojo, jog į muzikos pasaulį nėrė būdamas penkerių. „Lietuvos talentų“ scenoje prieš dvejus metus suspindęs vaikinas šiandien groja trimis instrumentais – kanklėmis, skrabalais ir marimba. Visgi apie muzikanto karjerą  teigia nesvajojantis.

„Mano šeimoje niekas negroja. Aš esu pirmas muzikantas šeimoje, tačiau toliau apie šią karjerą negalvoju. Noriu būti astroinžinieriumi arba aviacijos inžinieriumi. Man muzika yra hobis, puikus atsipalaidavimas po pamokų“, – sakė G.Baladinskas.

Savo sugrotais kūriniais kiekvieną šeštadienį „Youtube“ platformoje besidalijantis Ginas šypsosi, kad vos pasirodžiusią dainą „Discoteque“ skrabalais sugroti jam pasiūlė tėtis. Vaikinas atviravo, kad šiam kūriniui išmokti ir sugroti prireikė vos kelių valandų.

„Iš pradžių tėčiui sakiau, kad negrosiu, bet pasiklausiau šios dainos daugiau kartų ir labai užsimaniau. Net netikėjau, kad jis gali taip gerai skambėti skrabalais“, – mintimis dalijosi 16-metis.

Daugybės teigiamų reakcijų sulaukęs vaikinas pasakojo „The Roop“ dainą skrabalais atliekantis ne pirmą kartą – praėjusiais metais jis sugrojo hitą „On fire“. Tuomet į jo kūrinį sureagavo ir grupės nariai.

„Nežinau, ar šį kūrinį matė „The Roop“, bet kai sugrojau pirmąją dainą, jie sureagavo, pasidalijo. „Discoteque“ galbūt nematė, nors, žinoma, būtų smagu, jei išgirstų ir jį“, – šypsodamasis kalbėjo G.Baladinskas.

Paklausykite:

Naujausi straipsniai